Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT ZMIENIA ZDANIE. POWSTANIE DRUGA SERIA SERIALU "NA KRAWĘDZI"Drukuj

Na krawędzi
Już wkrótce Telewizja Polsat rozpocznie realizację drugiego sezonu serialu kryminalnego "Na krawędzi". Warto wspomnieć, że wcześniej fani serialu intensywnie walczyli by produkcja miała swoją kontynuację. Jednak początkowo Polsat zdecydował się nie nagrywać kolejnej serii.


''Otrzymaliśmy oficjalną decyzję Polsatu w sprawie realizacji drugiej serii'' - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Grzywaczewski, wiceprezes ATM Grupy, właściciela spółki Baltmedia, która produkuje "Na krawędzi".

"Na krawędzi" to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej, niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jest majętną bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Długo i cierpliwie planowała zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty tak bardzo ją skrzywdzili. Nie jest już zastraszoną i bezbronną dziewczyną i nie boi się prawdy. Chce sama wymierzyć sprawiedliwość. Serial emitowany był wiosną, w każdy czwartek o 22:00.

Wiadomo, że w drugiej serii "Na krawędzi" zostanie opowiedziana nowa historia, ale będzie ona nawiązywać do wydarzeń z pierwszej części. W związku z tym w produkcji pozostanie tylko pewna część obsady aktorskiej.

Prawdopodobnie serial początkowo trafi do telewizji internetowej Ipla, a wszystko na to wskazuje, że zdjęcia do drugiej serii „Na krawędzi” ruszą w 2014 roku.


Informuje: Wirtualnemedia.pl
#1 | Prokop dnia 06.08.13 10:04
'Na krawędzi' to serialowy hit Polsatu. Świadczy o tym chociażby fakt, jak ludzie walczyli, by powstała kolejna seria. I będzie Szeroki uśmiech Ipla będzie oblężona jak puszczą nowe odcinki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający