Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DISCOVERY POSTAWI NA HD ORAZ NOWE PROGRAMYDrukuj

Kanały Grupy Discovery
Firma Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA) ogłosiła najlepsze w historii miesięczne wyniki oglądalności swoich stacji w Polsce. Jednocześnie zdradziła swoje plany na przyszłość.


"Jesteśmy dumni z tych wyników. Polska jest bardzo wymagającym rynkiem i każdego dnia dokładamy wszelkich starań by zadowolić naszą publiczność. W tym roku wprowadziliśmy dwa nasze flagowe kanały, Discovery Channel i TLC, w wersji HD i pracujemy nad uruchomieniem kolejnych kanałów w tej jakości. Udostępniliśmy również usługę Discovery on Demand, aby dotrzeć do naszych widzów gdziekolwiek się znajdują. W 2013 roku będziemy również inwestować w lokalne produkcje. Długo oczekiwany drugi sezon „Polskiego turnieju wypieków” zadebiutuje na TLC jesienią, a wkrótce ogłosimy kolejne premiery wyprodukowane wyłącznie dla polskiego rynku. Najpopularniejsze programy Discovery Channel również powrócą w nowych seriach i będą również obejmować odcinki nagrane w Polsce. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z kolejnych rekordów ID, którego oglądalność rośnie z miesiąca na miesiąc. Kanał ten zyskuje wierną publiczność i umacnia się na pierwszym miejscu w kategorii nazywanej przez nas ‘dokumenty z dreszczykiem’” - ujawnił Olgierd Dobrzyński, Country Manager Central Europe, Discovery Networks CEEMEA.

Nowe, planowane formaty HD kanałów Discovery mają związek z inwestowaniem w najlepszą jakość obrazu i dźwięku. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż kanał TLC HD zawitał na sam początek do platformy Cyfrowego Polsatu. Czy z innymi kanałami Discovery w jakości HD będzie tak samo? Przekonamy się wkrótce. Cyfrowy Polsat oferuje swoim abonentom prawie całą paczkę kanałów Discovery dostępną w Polsce: ID, Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Channel, Discovery Channel HD, Discovery Science, Discovery World. TLC, TLC HD. W ofercie operatora nie znajduje się kanał Discovery Historia.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający