Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

VII SEZON "HOTELU 52" OD 5 WRZEŚNIA W POLSACIEDrukuj

Hotel 52
Na liczne prośby widzów Telewizja Polsat postanowiła kontynuować serial "Hotel 52". Mimo wyjazdu Natalii i Krzysztofa hotel świetnie prosperuje pod czujnym okiem Andrzeja (Marka Bukowskiego). Niezmiennie w recepcji gości powitają Sara i Marta (Klaudia Halejcio i Magdalena Lamparska) a za pulpitem konsjerża stanie Tomasz (Filip Bobek).

"TYLKO MUZYKA. MBTM" OD 1.09, "NASZ NOWY DOM" OD 29.09 W POLSACIE

Do Warszawy wróci Igor i to w towarzystwie synka. Doświadczy czym jest prawdziwa przyjaźń i znajdzie pracę w hotelu. Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza, w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati. Wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje?

"2XL" OD 5 WRZEŚNIA W POLSACIE

Rok temu twórcy serialu zakończyli szóstą serię zaręczynami głównych bohaterów. Teraz Natalia (Laura Samojłowicz) robi karierę za granicą, a hotel zostawiła pod czujnym okiem Tomasza (Filip Bobek). Czy zostanie nowym menadżerem Hotelu 52? U boku przystojnego konsjerża znajdą się aż dwie piękne kobiety! Jego sercem już zawładnęła Sara (Klaudia Halejcio), ale niebawem pojawi się piękna Maria (Weronika Rosati). Czy między kobietami dojdzie do rywalizacji o względy Tomasza? Igor (Kamil Kula) będzie próbował na nowo ułożyć swoje życie w Warszawie. Tylko będzie musiał znaleźć opiekunkę dla Krzysia. Czy uda mu się "uciec" z dala od rodziców? Nie będzie to łatwe, gdyż Andrzej (Marek Bukowski) popada w poważne tarapaty - zapożycza się u znajomego o niechlubnej reputacji (Peter Lucas). Nie ma wyjścia, musi wrócić do stolicy, a może nawet do Hotelu 52. Życie słomianego wdowca niejednokrotnie da mu się we znaki, a sytuację spróbuje wykorzystać pewna atrakcyjna i inteligentna kobieta (Karolina Nolbrzak). Iwona (Magdalena Cielecka) wciąż twierdzi, że to kwestia czasu, a jej sopocki pensjonat stanie się dochodowy. Póki co jednak samotnie walczy z przeciwnościami, uparcie wierząc, że wkrótce los się odmieni. Lucy (Lucyna Malec) jako doświadczona, trzykrotna rozwódka posłuży "dobrą" radą, młodszym koleżankom. Zwłaszcza Marcie (Magdalena Lamparska), której życie nie jest usłane różami. Natomiast Łukasz (Maciej Musiał), którego talent kulinarny już odkryliśmy, zachwyci najbardziej wybredne podniebienia. Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Tomasz Karolak, Beata Ścibakówna, Grażyna Błęcka-Kolska, Cezary Pazura, Dominika Ostałowska, Piotr Cyrwus, Bartosz Żuchowski, Katarzyna Maciąg i Julia Rosnowska. Ekipa hotelowa będzie potrzebowała personalnego wsparcia! Wraz z Sarą i Martą na recepcji stanie Igor, a posadę bellboya obejmuje sympatyczny i nieco roztrzepany Sebastian (Amin Bensalem).

W serialu obok Marka Bukowskiego, Magdaleny Cieleckiej, Kamila Kuli, Weroniki Rosati, Filipa Bobka, Magdy Lamparskiej i Klaudii Halejcio zobaczymy także: Krzysztofa Kwiatkowskiego, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Macieja Musiała, Karolinę Nolbrzak i Petera Lukasa. Gościnnie wystąpią: Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Dominika Ostałowska, Piotr Cyrwus, Grażyna Błęcka-Kolska i Bartosz Żukowski. Serial reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka, autorami scenariusza są Katarzyna Leżeńska, Aneta Głogowska, Radosław Figura i Andrzej Gołda. Premierowy odcinek siódmej serii "Hotelu 52" widzowie zobaczą w czwartek 5 września o godzinie 21.00. Producentem serialu jest Akson Studio.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający