Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SOPOT TOP OF THE TOP: IMANY Z BURSZTYNOWYM SŁOWIKIEM (wideo)Drukuj

Top of the Top Festival
Zakończył się pierwszy dzień Sopot TOP Of The TOP Festival 2013. Bursztynowego Słownika, przyznawanego przez widzów Telewizji Polsat zdobyła Imany z Francji. Nagrodę słuchaczy radia RMF FM otrzymała Amy Macdonald (Wielka Brytania).Imany - francuska piosenkarka oraz autorka tekstów. W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy. Album osiągnął w Polsce status potrójnej platynowej płyty.


Imany - "You Will Never Know"


Amy Macdonald zyskała międzynarodową popularność mając zaledwie 18 lat, kiedy jej debiutancki album "This Is The Life" i pochodzący z niego singiel o tym samym tytule, podbiły europejskie listy przebojów. Płyta "This Is The Life" zyskała status platyny niemal w całej Europie, w tym także w Polsce. Młoda Szkotka zasłynęła niezwykle szczerymi folk-rockowymi piosenkami i niebywałym talentem do pisania melodii. Na ostatniej, wydanej rok temu płycie "Life In A Beautiful Light" Amy Macdonald po raz kolejny snuje prawdziwe, życiowe historie w piosenkach, które urzekają od pierwszego usłyszenia.


Amy Macdonald - "Slow It Down"


Z kolei jutro, w drugim i ostatnim dniu festiwalu na scenie Opery Leśnej wielki urodzinowy koncert z okazji 5. urodzin serwisu Muzodajnia.pl. W koncercie zatytułowanym "5 lat z Muzodajnią" usłyszymy i zobaczymy polskie i zagraniczne gwiazdy, których piosenki stały się wielkimi letnimi przebojami. Wśród artystów spoza naszych granic pojawią się: DJ Bobo (Szwajcaria), Sharon Doorson (Holandia), Arash (Szwecja), a także dwie formacje z Ukrainy - Stereoliza i Kamaliya. Polskę w koncercie reprezentować będą: Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, zespoły Bracia i Pectus, Margaret, Liber, Blue Cafe oraz Honorata "Honey" Skarbek. Mini recitale zagrają zwycięzcy muzycznego show "Tylko muzyka. Must be the music" - zespoły Enej i LemON. Gościem specjalnym koncertu będzie Edyta Górniak.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający