Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZAKOŃCZYŁ SIĘ SOPOT TOP OF THE TOP FESTIVAL 2013Drukuj

Top of the Top Festival
Dobiegł końca drugi dzień Sopot TOP Of The TOP Festival 2013. Na sopockiej scenie gościły gwiazdy światowego formatu. Na sobotnim koncercie "5 lat z Muzodajnią" publiczność jak i artyści bawili się świetnie.


Drugi dzień święta muzyki, sobota 24. dzień sierpnia, godzina 20:00. Na scenie w Sopocie pojawia się DJ BoBo z piosenką, przy której od lat bawią się miliony "There Is a Party". To wykonanie na dobre rozruszało publiczność. Potem było już coraz goręcej dzięki wykonawcom takim jak: Sylwia Grzeszczak, Bracia, Arash, Urszula, Liber&Natalia Schroeder, Blue Café, Pectus oraz inni, którzy dobrze współgrali z sopocką publicznością. Swoje mini recitale mieli: Enej, LemON oraz Edyta Górniak, która jak zwykle zachwyciła.

Przypomnienie wydarzeń piątkowych tutaj. Oprócz piosenek zasługujących na nagrodę Bursztynowego Słowika, piątkowy wieczór przejdzie do historii, ze względu na magiczne przenosiny w lata 80-te.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający