Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TV MOBILNA: PONAD 350 TYS. SPRZEDANYCH URZĄDZEŃDrukuj

TV Mobilna
Jak informuje Cyfrowy Polsat, od chwili uruchomienia usługi TV Mobilna, do tej pory, sprzedano ponad 350 tysięcy urządzań. Spółka upatruje w gospodarstwach domowych, które kupiły urządzenia, przyszłych abonentów płatnej TV.


"W związku z przeprowadzoną w Polsce zmianą technologii nadawania telewizji naziemnej z analogowej na cyfrową, do końca lipca 2013 roku, czyli do momentu całkowitego wyłączenia sygnału analogowego, prowadziliśmy nasiloną promocję naszej usługi TV Mobilna oraz sprzedaż produkowanych przez nas dekoderów DVB-T. Od momentu uruchomienia projektu sprzedanych zostało ponad 350 tysięcy urządzeń do odbioru TV Mobilna. W grupie gospodarstw domowych, które nabyły od nas takie urządzenia upatrujemy szansę pozyskania w przyszłości klientów naszych usług płatnej telewizji." - poinformował Cyfrowy Polsat.


TV Mobilna zapewnia płatny dostęp do Pakietu Ekstra (8 telewizyjnych i 12 radiowych kanałów) w modelu abonamentowym, uwzględniającym subsydiowanie urządzeń oraz darmowy dostęp do wszystkich bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Dostęp do Pakietu Ekstra można uzyskać również w modelu przedpłaconym (prepaid, bez podpisania umowy) kupując jeden z naszych dekoderów DVB-T. Z usługi można korzystać za pośrednictwem różnych urządzeń, w tym na smartfonach, tabletach, laptopach i dekoderach.
#1 | Prokop dnia 03.09.13 11:25
Nieźle. Widać, że ludzie przekalkulowali. Za kilka złotych można mieć naprawdę fajne stacje, w tym najlepsze sportowe. To główny atut TV Mobilnej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający