Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TO NIE KONIEC ŚWIATA!" OD NIEDZIELI W POLSACIE (foto)Drukuj

To nie koniec świata
Przystojny, pewny siebie menadżer sportowy – Paweł Anuszkiewicz (w tej roli Krystian Wieczorek)... I dwie zjawiskowe kobiety. Która naprawdę zawróci mu w głowie? Telewizja Polsat zaprasza na spotkanie z bohaterami serialu "To nie koniec świata!" - nowej produkcji stacji. Pierwszy odcinek już 8. września, w najbliższą niedzielę, o godzinie 22:00.


Anka Szostakowska (w tej roli: Karolina Gorczyca) mieszka w Białej Podlaskiej - i jest trenerką drużyny piłkarskiej juniorów. Biega w dresie, kłóci się z sędziami – a wszystko pod czujnym okiem lokalnego burmistrza (Paweł Królikowski), który głośno tego nie mówi, ale... trochę obawia się czasów, gdy "baby" zaczną rządzić światem. Zwłaszcza, gdy widzi, jak Anka "rządzi się" na boisku. Młoda trenerka kocha swoją pracę i ma spory temperament. Nie spędza poranków przez lustrem i nie wydaje fortuny na ciuchy, bo w jej szafie wiszą niemal same sportowe bluzy. A w "chłopczycę" nie zamienia się tylko dlatego, że jej kobiecą stronę od czasu do czasu "reanimuje" najbliższa przyjaciółka: Ula (Magdalena Lamparska). Anka bywa szorstka i wygląda na pewną siebie. Ale w głębi duszy jest delikatna i romantyczna. Pragnie prawdziwej, szalonej miłości i mężczyzny, który będzie szanował jej niezależność. I właśnie dlatego, w chwili gdy ją poznajemy, ucieka sprzed ołtarza - od narzeczonego, który nie pozwalał jej "rozwinąć skrzydeł". Czy spotkanie z Pawłem odmieni jej życie? I Anka pozna w końcu swojego "księcia" na białym koniu, a raczej... w czarnym porsche?


Paweł Królikowski i Karolina Gorczyca w "To nie koniec świata!"/Foto: Polsat


Tymczasem dziewczyna numer dwa - Kamila (Ada Fijał) – to przebojowa prawniczka z Warszawy, z którą Paweł współpracuje jako menadżer sportowy. Elegancka, świadoma swojej urody - Kamila zna setki prawnych kruczków i wie, jak manipulować mężczyznami. Ale jednocześnie umie też być świetną przyjaciółką. A Paweł zawsze może liczyć na jej pomoc. Na to, że prawniczka wysłucha długich opowieści o jego problemach... I że zaprosi go do swojej sypialni – w dodatku, bez zobowiązań. Bo Kamila ma męża i zmieniać tego nie zamierza.

Romantyczna, idąca za głosem serca Anka ... Czy praktyczna Kamila, która "szaleństwo" ogranicza do czterech ścian sypialni – gdy mąż jest akurat w podróży? Która z dziewczyn zdobędzie w końcu serce Pawła? Odpowiedź w serialu Polsatu "To nie koniec świata!"
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający