Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PROBLEMY Z NADWAGĄ, FACETAMI I MIŁOŚĆ DO CZEKOLADEK W SERIALU "2XL" (foto)Drukuj

2XL
Mąż, który nie chce mieć dzieci, siostra, która wiecznie krytykuje i nieodparta chęć sięgnięcia po...czekoladkę - oto Laura. Specjalistka od diet, która nie potrafi wziąć życia we własne ręce. Czy już wkrótce to się odmieni? Biolog na ciągłej diecie, czyli Agata - czy zmieni swoje nawyki żywieniowe i czy pozwoli uczuciom dojść do głosu?

Agata Dec (Elżbieta Romanowska) wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, Bożeny (Ewa Kaim) i Jurka (Marek Kaliszuk), żywi się wyłącznie sałatą i kawą. Chce zrzucić parę kilogramów z powodu silnego i coraz częściej pojawiającego się bólu kręgosłupa. Na skutek osłabienia restrykcyjną dietą, mdleje i trafia do szpitala. Lekarz odsyła ją do dietetyczki, Laury Zabawskiej (Edyta Jungowska). Agata niechętnie idzie na wizytę, a widząc, że Laura sama ma problemy z tuszą, rezygnuje z jej usług. Niestety, kręgosłup nie odpuszcza, sałata nie smakuje, szef (Piotr Polk) wbrew jej woli zatrudnia nowego laboranta - Roberta (Piotr Stramowski), a przyjaciele w imię troski codziennie "piłują"…


Agata Dec (Elżbieta Romanowska)


Laura odkrywa, jak bardzo oddalili się od siebie z mężem Karolem (Przemysław Sadowski). Pod wpływem siostry Oli (Natalia Klimas) próbuje przełamać lody. Niestety, dobrymi chęciami… Laura jest załamana. Postanawia walczyć o siebie. Podejmuje temat dziecka – czuje, że to najwyższy czas, aby pomyśleć o macierzyństwie. Karol nie podziela zdania żony – ceni sobie wygodne życie. A na dziecko zawsze przyjdzie czas. Laura stawia męża przed wyborem - albo dziecko, albo… koniec związku.

Laura (Edyta Jungowska) i Karol (Przemysław Sadowski) Zabawscy


Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku… Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni? Emisja pierwszego odcinka nowego serialu "2XL" w czwartek, 5 września o godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający