Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OGROMNA WYPRZEDAŻ NA GPW. CYFROWY POLSAT PONAD 2% NA MINUSIEDrukuj

Zygmunt Solorz
Za nami jedna z najgorszych sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Główny indeks WIG 20 stracił ponad 4%. W indeksie spółek mniejszych względnie dobrze poradził sobie Cyfrowy Polsat, który zakończył dzisiejszy dzień spadkiem o ponad 2%. Jak poradziły sobie spółki z portfolio Zygmunta Solorza-Żaka notowane na GPW?

Cyfrowy Polsat - pierwsza część sesji spokojna, jednak wraz z pogarszającymi się nastrojami wśród inwestorów, spółka zaczęła tracić i nie zdołała już wyjść ponad kreskę. Cyfrowy Polsat zakończył sesję wyceniając jedną akcję na 19 zł 63 grosze (spadek o 2,34%).

ATM Grupa - spółka odnotowała większy spadek od Cyfrowego Polsatu, chociaż są to ruchy groszowe, to znaczące jeśli chodzi o procent spadku/zysku. Sesja na minusie - spadek o 6,57%. Cena za akcję 1 zł 85 gr.

Midas - akcje zachowywały się jak u większości spółek i poddały się wyprzedaży. Midas zakończył sesję na sporym minusie. Na zamknięcie sesji za jedną akcję trzeba było zapłacić 0 zł 75 gr., oznacza to spadek o 5,06%.

ZE PAK - powolny, systematyczny spadek w dół. Sesja praktycznie od początku do końca na minusie, z niewielkimi oznakami poprawy. ZE PAK zakończył czwartkową sesję odnotowując spadek o 4,23%. Cenę akcji spółki wyceniono na 24 zł 90 groszy.

Co spowodowało takie nastroje na GPW? Przyczyną jest tzw. "skok na kasę" w wykonaniu premiera Tuska, który reformą OFE doprowadził do ogromnej wyprzedaży na giełdzie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający