Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

1 ODCINEK CZWARTEGO SEZONU "ZAKAZANEGO IMPERIUM" ODKODOWANY W HBO GODrukuj

Kanały HBO
Już od najbliższego poniedziałku, 9 września - dzień po premierze amerykańskiej - w HBO GO będzie można oglądać czwarty sezon serialu HBO "Zakazane imperium". Pierwszy odcinek serialu zostanie odkodowany w HBO GO na miesiąc. Zarówno usługa HBO GO jak i kanały HBO są oferowane abonentom Cyfrowego Polsatu.

Serial HBO "Zakazane imperium", którego twórcami są Martin Scorsese i Terence Winter, został nagrodzony dwunastoma nagrodami Emmy oraz dwoma Złotymi Globami. W tym roku "Zakazane imperium" otrzymało dziesięć nominacji do nagród Emmy.

Serial opowiada o porachunkach gangsterów w czasach prohibicji. Enoch "Nucky" Thompson (Steve Buscemi) jest prominentnym politykiem i biznesmenem, który sprawuje kontrolę nad Atlantic City. Akcja czwartego sezonu rozpoczyna się w lutym 1924 roku. To czas, w którym rodzi się jazz, sławę zdobywają nowi tancerze i piosenkarze, a na parkietach klubów muzycznych króluje charleston. Nucky Thompson, który w poprzednim sezonie z trudem uszedł z życiem z zamachu przygotowanego przez Gypa Rossettiego, postanawia przez jakiś pozostać w cieniu. Dosyć szybko jednak wikła się w spór z burmistrzem Baderem, kłóci się z bratem o przyszłość studiującego w college'u bratanka Willie'go i postanawia wejść w lukratywny handel narkotykami i nieruchomościami na Florydzie.


Czwarty sezon "Zakazane imperium" będzie można oglądać od 9 września w HBO GO. Pierwszy odcinek serialu zostanie odkodowany w HBO GO na miesiąc. Premiera czwartego sezonu w HBO odbędzie się 4 listopada o godz. 22.30.

HBO GO to ponad 1400 godzin filmów i seriali dostępnych w dowolnym momencie, kultowe produkcje HBO, najnowsze odcinki seriali HBO nawet dzień po premierze amerykańskiej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający