Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TO NIE KONIEC ŚWIATA!" - PREMIEROWY SERIAL JUŻ DZISIAJ W POLSACIEDrukuj

To nie koniec świata
Już dzisiaj o godzinie 22:00 widzowie Telewizji Polsat będą mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek serialu, który ma się okazać hitem jesiennej ramówki stacji. "To nie koniec świata!", bo tak się nazywa jedna z nowości Polsatu, to produkcja, dzięki której każdy będzie mógł zrelaksować się w niedzielne wieczory przed telewizorem.Pierwszy odcinek serialu "To nie koniec świata" od jakiegoś czasu jest już dostępny w telewizji internetowej Ipla i zbiera mieszane recenzje, przeważają jednak te pozytywne. Scenariusz jest tak skonstruowany by odbiorca mógł utożsamić się z daną postacią, która akurat przypadła mu do gustu. Znakomita obsada serialu m.in. Krystian Wieczorek, Karolina Gorczyca, Ada Fijał, czyli elita polskiego aktorstwa nadaje produkcji stosownego kolorytu granych postaci. Każdy odcinek "To nie koniec świata!" jest tak sprytnie wymyślony, by widz nie mógł się doczekać następnego. Jest to możliwe dzięki fabule, która niezwykle wciąga, jak i dialogom, które nie są wyrafinowane i z pewnością dotrą do każdego odbiorcy.

Skrócona fabuła "To nie koniec świata!"
Paweł to młody, ambitny menadżer sportowy, rzucony przez koleje losu do Białej Podlaskiej. Spotyka tam dziewczynę, która stanie się miłością jego życia. Ale zanim do tego dojdzie, on jest przekonany, że ma wszystko czego mu potrzeba do szczęścia: dobrze płatną pracę, elegancki apartament, drogi samochód i piękną kobietę u boku. Z dnia na dzień wszystko traci i odkrywa, że całe jego życie zbudowane było na bardzo kruchych fundamentach...

"TO NIE KONIEC ŚWIATA!" OD NIEDZIELI W POLSACIE

Czy serial zasługuje na miano jesiennego hitu? Oceńcie sami oglądając już dzisiaj pierwszy odcinek, o godzinie 22:00 tylko w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający