Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

STARTUJE IV EDYCJA "TYLKO TANIEC. GTD" (foto)Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Jutro swoją premierę na antenie Polsatu będzie miała IV edycja tanecznego show ''Tylko taniec. Got to dance''. Uczestników oceniać będzie jury w składzie: Joanna Liszowska, Alan Andersz, Michał Malitowski oraz ceniona choreograf, tancerka i guru hip hopu - Anna "Youya" Jujka.


Niezmiennie, wspólnie z Maćkiem Dowborem, taneczne show poprowadzi zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych – Anna Głogowska.

Jurorzy spędzili w studio 5 dni, w trakcie których obejrzeli występy blisko 150 uczestników, wyłonionych na etapie precastingów. Mnóstwo młodych ludzi, różne style tańca i wyjątkowa chęć pokazania się. "Zakończyliśmy etap castingowy 4. edycji programu, który nie ukrywam bardzo mnie zaskoczył. Po pierwsze niezwykle wysokim poziomem umiejętności uczestników. To świadczy o tym jaki potencjał mają polscy tancerze i że wciąż jest wiele nieodkrytych talentów. Po drugie tym, jaką lekcję odrabiają uczestnicy, biorąc sobie do serca nasze wskazówki. W pierwszych edycjach tancerze prezentowali swoje umiejętności, a teraz przygotowują się na profesjonalny występ, od którego może wiele zależeć. Dzięki temu poziom uczestników wciąż rośnie, a konkurencja jest zacięta jak na turniejowym parkiecie. W tej edycji widzowie zobaczą piękny kolaż tańca, złożony ze wszystkich jego aspektów – od klasyki po street, od kilkuletnich dzieci po dojrzałych tancerzy, od amatorstwa do zawodowstwa. No i nie zawiodą też liczni goście z zagranicy, którzy docenili nasz program i spróbowali w nim sił." - tłumaczy Michał Malitowski, juror show.


Jury programu/Foto: Polsat


''Tylko taniec. Got to dance'' stawia wyłącznie na ludzi, którzy kochają taniec i jest on dla nich sposobem na życie, narzędziem na uzyskanie harmonii ciała i ducha, i którzy są otwarci na różnorodne gatunki taneczne.

Pierwszy, premierowy odcinek IV edycji show już w piątek o godzinie 20:00 tylko w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający