Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HOTEL 52": ZAPOWIEDŹ 2 ODCINKA SERIALUDrukuj

Hotel 52
Iwona (Magdalena Cielecka) spieszy się na spotkanie. Została wezwana do Urzędu Skarbowego. Jest zdenerwowana. Obawia się kolejnych kłopotów związanych z sopockim pensjonatem. Andrzej (Marek Bukowski) po nieprzespanej nocy sięga po brandy. Nie przestaje myśleć o groźbach Aleksandra (Peter J.Lucas) i pożyczonych pieniądzach - tak zapowiada się drugi odcinek "Hotelu 52", który widzowie Telewizji Polsat zobaczą już dziś o godzinie 21:00.

Nie przestaje myśleć o groźbach Aleksandra (Peter J.Lucas) i pożyczonych pieniądzach. Iwona wraca do domu z niewesołymi informacjami. Okazuje się, że przy naliczaniu VAT-u pomyliła się, przez co musi zapłacić karę. Twarda i silna do tej pory Iwona całkiem się załamuje "Andrzej, skąd weźmiemy na to wszystko. Może trzeba to wszystko sprzedać w cholerę i szukać innej pracy?" Szuka pocieszenia w ramionach męża, który także ma zaprzątniętą głowę problemami. Andrzej, na polecenie Aleksandra, dzwoni do Natalii (Laura Samojłowicz), aby zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko menadżera Hotelu 52. Za kilka dni i dostanie odpowiedź. Natalia zostawiała hotel pod czujnym okiem Tomasza (Filip Bobek), który świetnie sobie radzi. Zatem kogo Natalia wybierze na menadżera swojego hotelu? A Iwona nie ukrywa zaskoczenia i niezadowolenia. Nie wyobraża sobie, że sama zostanie w Sopocie. Wysocki próbuje jej wytłumaczyć, że to jedyne wyjście – jedno z nich musi w końcu zacząć zarabiać, aby wyjść z długów. "Wiesz doskonale, że któreś z nas musi zacząć regularnie zarabiać. Dopóki nie mamy stałych dochodów, żaden bank nie będzie chciał z nami rozmawiać…" Na co Iwona "To nie jest dobry pomysł, żebyś teraz wyjeżdżał do Warszawy." Czy Iwona zostanie sama w Sopocie?


Musiał gwiazdą kulinarnego show?
Do Łukasza (Maciej Musiał) przychodzi reżyser (Rafał Mohr) z polecenia kucharza Vincenta (Marcin Przybylski). Planuje zrealizować cykl 10-minutowych programów kulinarnych emitowanych w programie śniadaniowym. Uważa, że Łukasz ma w sobie to "coś", co ludzie kochają. Nagranie z jego udziałem, w którym parodiował znanych kucharzy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czy Łukasz zdecyduje się na nową pracę?

Nowa sympatia Igora?
Igor (Kamil Kula) nie do końca radzi sobie z godzeniem pracy i ojcostwa. Na dodatek mąż opiekunki miał zawał i Szwed musi znaleźć kogoś w zastępstwie. Odwiedza go Marta (Magdalena Lamparska) z torbą pełną zakupów. Bez słowa zabiera się za sprzątanie panującego wszędzie bałaganu. Próbuje wypytać Igora o Marzenę (Aleksandra Popławska). Okazuje się, że w ogóle nie interesuje się Krzysiem (Kacper Janik). Na dodatek wyjechała z kraju, bez uregulowania spraw prawnych – Igor nie jest prawnie ani ojcem, ani opiekunem Krzysia. Dlatego nie pomoże posłać chłopca do żłobka.

Niechciana ciąża u Ścibakówny
Magda (Julia Rosnowska) i Dorota (Beata Ścibakówna) rozmawiają przy kawie w restauracji Hotelu 52. Magda jest opanowana i pełna nadziei, z kolei Dorocie, jej matce, z ledwością udaje się opanować zdenerwowanie. Magda od lat stara się o dziecko – wciąż bezskutecznie. Wszelkie sposoby leczenie niepłodności spełzły na niczym. Nie poddaje się jednak. Obecnie leczy się u uznanego profesora. Wierzy, że jemu uda się spełnić jej największe marzenie. Podczas rozmowy Dorota nagle wybiega z restauracji. Od rana źle się czuje. Podejrzewa, że to niestrawność. Już wkrótce odkryje, że to nie zatrucie pokarmowe męczy ją od rana, lecz… ciąża. Dorota jest załamana. Nie dość, że ma 45 lat i nie planowała późnego macierzyństwa, to nie wie, jak oznajmi tę wiadomość swojej córce, która po prostu marzy o dziecku. Szczególnie gdy okaże się, że kolejna terapia nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający