Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"OBCY" NA TERENIE AGATY I KRYZYS W ZWIĄZKU LAURY - "2XL" JUŻ DZIŚ W POLSACIEDrukuj

2XL
Agata (Elżbieta Romanowska) wykazuje sporo nieufności wobec nowego pracownika laboratorium, Roberta Wielgosza (Piotr Stramowski). Nie rozumie, dlaczego Robert jest dla niej miły i uprzejmy. Drażni ją obecność ''obcego'' na jej terenie.


Agata może liczyć na pomoc oddanych przyjaciół, jednak z kolegami z pracy, Alkiem (Piotr Rogucki) i Igorem (Bartłomiej Nowosielski) nie ma dobrych relacji. W dodatku szef (Piotr Polk) zatrudnia w jej dziale nowego pracownika i jakby tego było mało - Robert ma pracować w "jej" laboratorium! Wielgosz jest zachwycony możliwością współpracy ze sławną Agatą. Już pierwszego dnia próbuje nawiązać dobry kontakt - ma dla niej kubek zielonej herbaty. "Jaśminowa. Ręcznie zwijane kuleczki aromatyzowane świeżymi kwiatem". Agatę drażni obecność "obcego" na jej terenie i z niechęcią odnosi się do niego "A to są probówki, które trzeba ręcznie umieścić w wirówce". Dec to typ samotnika i w końcu przenosi Roberta do Alka i Igora "Zróbcie tu miejsce dla Górala...U mnie jest za ciasno!" Gdy jej się udaje… musi się z tego wycofać. I obdarzyć go odrobiną zaufania. Do chwili, gdy spotyka Roberta przed swoją kamienicą...Czyżby Robert śledził Agatę?

Czy związek to kompromis, a ciąża wymaga negocjacji?

Laura (Edyta Jungowska) postawiła męża przed wyborem - albo dziecko, albo… koniec związku i spakowała mu walizki. Ola (Natalia Klimas) próbuje przemówić do rozsądku i swojej starszej siostrze i Karolowi (Przemysław Sadowski) – nie wyobraża sobie, że w rodzinie miałoby dojść do rozwodu. Tłumaczy Laurze, że powinna przeprosić Karola, za postawienie sprawy na ostrzu noża. "Każda kobieta ma sto powodów dziennie, żeby wyrzucić swojego faceta za drzwi". Dlaczego tego nie robią? Według Oli - związek to kompromis, a ciąża wymaga negocjacji. Czy Laura weźmie sobie do serca dobre rady młodszej siostry? Ola nie odpuszcza też Karolowi "nie pytam, czy podoba ci się jej rozmiar. Pytam, czy chcesz zostać w tej rodzinie?" Karol nie myśli o rozstaniu, bo to mogłoby wiązać się z pogorszeniem warunków bytowych. Będzie kompromis, czy hotel i adwokat? Czy Laura zawalczy o siebie i swoje szczęście?

Odpowiedzi znajdziecie w drugim odcinku "2XL", który zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polsat już dziś o godzinie 22:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający