Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TNKŚ!" - TRUDNA ROZMOWA ANKI Z JANUSZEM. CO Z NIEJ WYNIKNIE?Drukuj

To nie koniec świata
Po zerwaniu zaręczyn, Anna obawia się spotkania z Januszem. Jednak w końcu zdobywa się na odwagę i staje z byłym narzeczonym twarzą w twarz. Jak zakończy się ich rozmowa? Czy Paweł dotrzyma złożonej Ance obietnicy i da jej czas na zdobycie pieniędzy? Odpowiedź już dziś w drugim odcinku serialu "To nie koniec świata!", emisja o 22:00 – tylko na antenie Polsatu.


- "Po co przyszłaś?" - Janusz wita dziewczynę lodowatym spojrzeniem.
- "Strasznie cię przepraszam, ale uwierz mi, nie mogłam wtedy inaczej... Naprawdę, zobaczysz, to wszystko jakoś się ułoży..."
- "Chcesz wrócić?"
- "Nie mogę".
- "No, to o co ci chodzi? O kasę za wesele, tak? Mało mnie to już kosztowało?!" - Janusz, zirytowany, podnosi głos. A chwilę później wybucha wściekłością.
- "Chcesz mnie dobić! Wszystko zniszczyłaś, rozumiesz? Strzępem człowieka przez ciebie jestem! Nie wiem, jak mam żyć!"
- "Dlatego chcę, żebyśmy spokojnie porozmawiali..."
- "I co, może jeszcze mamy zostać „przyjaciółmi”?! Nic z tego! A za wesele, którego nie było, nie zapłacę, rozumiesz?! Nigdy!"

Przyjaźń, miłość czy... nienawiść? Jakie uczucia połączą w końcu Annę i Janusza?

Czy Paweł dotrzyma złożonej Ance obietnicy i da jej czas na zdobycie pieniędzy?

W dzisiejszym odcinku widzowie dowiedzą się także, czy Ance uda się zgromadzić pieniądze, by odkupić połowę majątku należącego do Pawła. Czy przystojny manager naprawdę jest z nią szczery i nie szuka kupców na dom?

Z pomocą przyjaciółce przyjdzie Ula (Magdalena Lamparska), która po pomoc finansową uda się do porzuconego przed ołtarzem Janusza.
"Anka może stracić dom, ziemię... wszystko może stracić! Przyjechał taki jeden z Warszawy, chce sprzedać jej dom... - Ula, zdenerwowana, spojrzy z napięciem na młodego weterynarza. ''Proszę cię, pożycz jej pieniądze, żeby mogła go spłacić... Ona sama sobie nie poradzi!''

A rozmowie przysłuchiwała się siostra Janusza - Justyna (Katarzyna Galica).
"I co, zamierzasz jej wybaczyć?! Żeby ci to nawet przez sekundę przez ten durny łeb nie przeleciało!" - Justyna z trudem zapanuje nad emocjami. "Człowieku, ogarnij się! Siostrę mam czy brata?! Ty za dobry Janusz jesteś, za miękki... Mężczyzną musisz być, a nie parówką sojową!"

A tymczasem Paweł (Krystian Wieczorek)... O poranku, tuż po joggingu, menadżer będzie miał seksownego gościa: Kamilę (Ada Fijał). Jednak nie powita koleżanki tak gorąco, jak na to liczyła... I nie zaprosi nawet "ukochanej" do swojego pokoju. "Wiesz, co tu grozi za uprawianie seksu w dzień? Wygnanie na koniu, z wiadrem na głowie!"

Paweł zaprzyjaźni się z Darkiem (Eryk Lubos) i będzie towarzyszyć mu w męskim wypadzie do lasu. Zabawa potrwa do białego rana, a pozostanie po niej ból głowy i... samotna pobudka na łódce na środku jeziora. Czegoś takiego Paweł nie przewidywał. Postanowi dotrzeć do brzegu wpław. Jak to się skończy?

A żądnym serialowych ciekawostek zdradzamy, że scena była nagrywana w miejscowości Zaborek, niedaleko Białej Podlaskiej. Krystian Wieczorek tak idealnie wcielił się rolę wpadającego do wody mężczyzny, że okoliczni mieszkańcy myśleli, iż topi się naprawdę! Jeden z nich zadzwonił nawet do straży pożarnej po pomoc... Zgłoszenie na szczęście okazało się pomyłką, a Krystian Wieczorek bezpiecznie dotarł do brzegu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający