Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WERONIKA ROSATI I KOLEJNI GOŚCIE W "HOTELU 52" (foto)Drukuj

Hotel 52
Maria (Weronika Rosati), niezwykle atrakcyjna eksnarzeczona Tomasza (Filip Bobek), pojawia się w Hotelu 52. Prosi Rusieckiego o pomoc. Wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje?Maria (Weronika Rosati) odwiedza Tomka (Filip Bobek) w pracy. Jest zrozpaczona. Zatrzymała się u przyjaciółki, co jednak wytropił prywatny detektyw wynajęty przez jej męża. Czuje się w potrzasku. Nie wie, co ma robić. Ufa tylko Tomkowi, dlatego postanowiła przyjść do niego. W przypływie emocji przyznaje się, że jej strach przed mężem ma poważne podstawy – w ataku zazdrości David złamał jej rękę. Maria nie ma żadnych dowodów na bicie przez męża. Jest bez środków do życia, a z rodziną nie utrzymuje kontaktów. Widząc w jak opłakanym stanie jest eksnarzeczona, Tomasz postanawia jej pomóc.


Maria (Weronika Rosati) i Tomek (Filip Bobek)/Foto: Polsat


W lobby dochodzi do spotkania Marii i Sary (Klaudia Halejcio). Tomasz przedstawia je sobie. Sara jest wściekła. Nie rozumie, dlaczego Maria kolejny raz składa wizytę Tomaszowi. Wyczuwa jakiś podstęp. Nabierze jeszcze więcej podejrzeń, gdy Tomasz w obecności Marii prosi Sarę o klucz do rezerwy. Okazuje się, że konsjerż postanawia właśnie tam przez jakiś czas ulokować Marię. Ma to być utrzymane w największej tajemnicy. Sara traci cierpliwość…

"Hotel 52": Autorytarny Cyrwus rozstawia dzieci po kątach

W Hotelu 52 zatrzymują się Turowiakowie – głowa rodziny Marcin (Piotr Cyrwus) z żoną Anną (Grażyna Błęcka-Kolska) oraz córką Jusią (Paulina Komenda). Umówili się tutaj z Piotrkiem (Bartosz Żuchowski), który wraca ze studiów w Stanach. Marcin jest rozentuzjazmowany. Chce wdrożyć syna w zarządzanie wspólnym interesem, który po śmierci Marcina przejdzie na Piotra. Jusia czuje się rozgoryczona. To ona od lat wspiera ojca, będąc jego prawą ręką. Jako kobieta jej rola w firmie jest jednak minimalizowana przez rodzica. Piotr z kolei ani myśli przejmować po ojcu prowadzenie biznesu. Ma inne plany wobec siebie. Od dwóch lat współpracuje z organizacją działającą na rzecz człowieka. Przejął dział uchodźców. Ma być szefem na Europę Środkowo-Wschodnią. Choć Anna, jak tylko może, próbuje zachować w tajemnicy plany syna, prawda musi w końcu ujrzeć światło dzienne. Jak zareaguje Marcin?

Emisja trzeciego odcinka siódmej serii "Hotelu 52" już dzisiaj, 19 września, o godzinie 21:00 w Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający