Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"2XL": CO ZE ZWIĄZKIEM LAURY I KAROLA? TAJEMNICZY ADORATOR AGATY (foto)Drukuj

2XL
Laura (Edyta Jungowska) leczy złamane serce w domu ojca. Pocieszenia szuka – jak zwykle - w słodyczach. Karol (Przemysław Sadowski) próbuje ją przeprosić. Laura, ku zadowoleniu Oli (Natalia Klimas) i niezadowoleniu ich ojca, daje Karolowi drugą szansę.


"Jesteśmy, jak… wtyczka i kontakt – stworzeni dla siebie. Kontakt się trochę przepalił, wtyczka obluzowała, nawet wywaliło korki...ale kto wie? Może to zwarcie wyjdzie nam na dobre?" Laura i Karol umawiają się, że rozpoczynają nowy rozdział w życiu, zapominając o minionych niesnaskach.


Laura (Edyta Jungowska)/Foto: Polsat


Laura, pod mimowolnym wpływem Agaty, rozpieszcza Karola jego ulubionymi potrawami. Domaga się tym samym dowodów lojalności. Czy Karol zwolni sekretarkę, z którą romansował?

Agata (Elżbieta Romanowska) wykazuje sporo nieufności wobec Roberta (Piotr Stramowski). Nie rozumie, dlaczego Wielgosz jest dla niej tak miły i uprzejmy. Gdy Agata znajduje na biurku bukiecik kwiatów – nie ma wątpliwości, że trafił jej się stalker w laboratorium. Na nic zdają się perswazje przyjaciół, że przyjaźń z Robertem pozwoliłaby jej wyjść z emocjonalnej skorupy. Agata chce się go pozbyć z laboratorium. Próbuje więc udowodnić jego niekompetencję i... kompromituje samą siebie. Zatem, kto podrywa szefową?

Emisja trzeciego odcinka "2XL" już dziś, o godz. 22:00 w Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający