Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SPISEK JANUSZA I RASIZM KOLORÓW - 3. ODCINEK "TO NIE KONIEC ŚWIATA!" (foto)Drukuj

To nie koniec świata
Już dziś, tylko w Telewizji Polsat, trzeci odcinek komedii romantycznej w odcinkach "To nie koniec świata!". A w nim: Anka (Karolina Gorczyca) wraz ze swoją drużyną będzie rozgrywać ważny mecz. Ale nim do niego dojdzie, okaże się, że jej podopieczni nie mają koszulek.


Z pomocą przyjdzie jak zwykle niezawodna Ula (Magdalena Lamparska):
- "Co to jest?? Rasizm kolorów?" – zbulwersuje się, dostarczając 11 białych koszulek.


Ula (Magdalena Lamparska)/Foto: Polsat


Czarne chmury zbiorą się nad głową Stanisława (Marek Frąckowiak), którego kłopoty finansowe pogłębiają się z dnia na dzień. Czy uda mu się ukryć niewygodny fakt przed żoną?

Paweł (Krystian Wieczorek) postanowi sprzedać samochód. Weźmie nawet zaliczkę. Do transakcji jednak nie dojdzie, a widmo bankructwa Anuszkiewicza stanie się coraz bardziej realne. Jedynym wyjściem stanie się natychmiastowa sprzedaż majątku... Ale - szczęśliwe bądź nie - zbiegi okoliczności to nieodłączny element życia Pawła. A zatem... Janusz (Piotr Jankowski) postanowi odkupić należącą do niego połowę domu Anki. Szkopuł w tym, że przystojny menadżer z Warszawy nie może dowiedzieć się, kim jest były narzeczony Szostakowskiej. Prosi Tadka (Dawid Zawadzki), by dyskretnie się z nim skontaktował:
"Mówił coś o ziemi na sprzedaż?" – zacznie drążyć Janusz
- "Ten poroniony wędkarz z Warszawy?"
- "Wystawisz mi go?" - zapyta Janusz

Jaki będzie finał tego cichego porozumienia? Czy Paweł wpadnie w pułapkę zastawioną przez Janusza? Odpowiedź już dziś, o godzinie 22:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający