Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"2XL": LAURA RATUJE SWOJE MAŁŻEŃSTWO, ROBERT POMAGA AGACIE (foto)Drukuj

2XL
Laura (Edyta Jungowska) i Karol (Przemysław Sadowski) z trudem, ale pełni dobrej woli, próbują radzić sobie z nową sytuacją. Odbudowa wzajemnego zaufania i praca nad namiętnością w wieloletnim związku wymaga wysiłku. Zaczynają od drobnych czynności jak wspólna poranna kawa.


Miła atmosfera ulatnia się, gdy Zabawska kolejny raz wspomina o sekretarce, z którą romansował Karol. Czy zwolni Kingę (Marta Dąrowska) z pracy? Karol próbuje zmienić temat, ukierunkowując rozmowę na Laurę. Proponuje jej siłownię jako doskonały sposób w walce ze zbędnymi kilogramami. Karol nie ma zamiaru odnawiać romansu, choć widzi, że sekretarka ma na to ochotę. Czyżby w Karolu naprawdę zaszła poważna zmiana? I ile wykaże cierpliwości, gdy kolejna próba zbliżenia się do żony zakończy się klęską?


Karol (Przemysław Sadowski)/Foto: Polsat


Alek (Piotr Rogucki) knuje kolejną intrygę przeciwko Agacie (Elżbieta Romanowska). Podczas nieobecności Dec w jej laboratorium podmienia naklejki na probówkach. Skutki mogą dotknąć całe laboratorium – istnieje niebezpieczeństwo, że placówka straci swoje dobre imię. Robert (Piotr Stramowski) ratuje sytuację – dostrzega pomyłkę i szybko reaguje. Agata jest przekonana, że to Robert kopie pod nią dołki. Nie daje sobie przetłumaczyć, że jest inaczej. Jej upór nieco zelżeje po rozmowie z przyjaciółmi – Jurkiem (Marek Kaliszuk) i Bożeną (Ewa Kaim). Robert w ramach rekompensaty i przeprosin oczekuje, że Agata umówi się z nim na spotkanie po pracy. Co na to Dec?

Emisja czwartego odcinka "2XL" dziś o godz. 22.00 w Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający