Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IZA KOWALEWSKA PRZEDPREMIEROWO TYLKO W RADIU PINDrukuj

Radio PiN
Od poniedziałku do piątku Maciek Ulewicz prezentować będzie utwory z najnowszej płyty Izy Kowalewskiej „Diabeł mi Cię dał“. Audycja dostępna będzie tylko w Radiu PiN - początek już dzisiaj o godzinie 19:00. Oficjalna premiera albumu 15 października 2013.„Diabeł mi Cię dał” to pierwszy solowy album Izy Kowalewskiej.

W pięknych melodiach, trafnych strofach- Iza- jako kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka z szerokim wachlarzem ekspresji głosu- opowiada o relacjach między kobietą i mężczyzną - raz lirycznie, raz dramatycznie, wprowadzając słuchacza w świat walki o miłość- nie zawsze jednoznaczną. „Diabeł mi Cię dał” to inspiracja źródłami piosenki - jej śpiewnością i czytelną narracją.

Do współpracy przy albumie Iza zaprosiła znakomitych muzyków - Joannę Dudę, Dominika Trębskiego, Marcina Ułanowskiego oraz Jacka Szafrańca.

Gościnnie wystąpił m.in. Bernard Maseli-współpracujący na co dzień z tuzami światowego jazzu.

Iza Kowalewska to również wokalistka i współtwórczyni zespołu Muzykoterapia (2 albumy zespołu zdobyły wielkie uznanie krytyków i publiczności w Polsce i Europie) oraz Koncertu na Ścianie (wystąpiła w setkach tego szalonego show w Europie i Azji).

Głos gościnny wielu płyt m.in. takich twórców jak.: Novika, FISZ (Bartek Waglewski) , EMADE (Piotr Waglewski), Jamal, O.S .T. R., Medium,…
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający