Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWA SZATA GRAFICZNA KANAŁU TLCDrukuj

Kanały Grupy Discovery
Zgodnie z zapowiedziami, 15 października kanał TLC zyskał nowy wizerunek. Odświeżone logo razem z nową oprawą graficzną kanału sprawiły, że stacja stała się żywsza i jaśniejsza. Wygląd stacji od dziś jest nowoczesny i bardziej lśniący. Odświeżeniu została poddana także strona internetowa TLC.

Elementy wizualne zostały wykonane w środowisku 3D i zaprojektowane w taki sposób, aby logo pozostawało w ruchu, stając się oknem, przez które będzie można oglądać świat programów TLC.

Uważnie wybraliśmy paletę kolorów, które nadadzą TLC żywy, ciepły i przyjazny charakter. Barwy będą reprezentować kluczowe wartości stacji, takie jak pewność siebie, odwagę i wyjątkowość” - powiedział Richard Pembroke, Head of Channels Central Europe, Discovery Networks CEEMEA.

Globalnemu odświeżeniu TLC towarzyszy błyskotliwa oferta programowa stacji. Nowa ramówka zostanie wypełniona fascynującymi seriami, a wśród nich: „Salon ostatniej szansy” z udziałem Hanny Knopińskiej-Grzenkowicz, „Masterchef Australia 3”, „Honey Boo Boo”, „Owładnięci obsesją”, „Zbuntowani Amisze 2”, „Skarby ze strychu”, „Stawiam na dziecko!” oraz „Nieudane operacje plastyczne”.


Logo TLC HD


W Cyfrowym Polsacie znajdziemy kanał TLC oraz jego wersję w jakości HD.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający