Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PADŁ OSTATNI KLAPS NA PLANIE SERIALU "TO NIE KONIEC ŚWIATA!" (foto)Drukuj

To nie koniec świata
20 października zakończyły się, trwające 70 dni nagrania do pierwszej serii komedii romantycznej w odcinkach "To nie koniec świata!". Ostatni dzień zdjęciowy to zapis finałowej sceny sezonu – która odmieni życie Anki i Pawła. Praca nad serialem to 280 000 kilometrów, które filmowcy przejechali w sumie wszystkimi autami - regularnie kursując między Białą Podlaską i Warszawą.


Historię głównych bohaterów – Anki i Pawła - zapisano na 650 stronach scenariusza, na planie wypito 700 litrów kawy i zjedzono 17 500 kanapek. W serialu zagrało ponad 100 aktorów i około 250 statystów.

W czasie nagrań ekipa nakręciła aż 450 godzin materiału. Przed kamerami stanęli nie tylko aktorzy, ale także artyści na czterech łapach, a nawet ze skrzydłami – w tym pies Laser, cztery krowy, krety i kogut, który niemal codziennie budził serialowego Pawła (Krystian Wieczorek). W trakcie zdjęć nie ucierpiało jednak żadne zwierzę – choć bohater odgrażał się, że kogut skończy w rosole.


Krystian Wieczorek


Paweł Królikowski i Karolina Gorczyca


Ze wszystkich postaci największą garderobą może pochwalić się serialowa Ula (Magdalena Lamparska), której styliści przygotowali aż 48 sukienek i 35 bluzek. Z kolei Anka (Karolina Gorczyca), jako trenerka młodych piłkarzy ma 14 par sportowych butów i 11 dresów. Bohaterowie serialu około 10 razy wyznali sobie miłość, a przed kamerami padło aż 12 bramek (od września). To o 6 goli więcej, niż strzeliła w tym roku reprezentacja Polski. Serialowy fanpage zgromadził do tej pory ponad 6400 fanów.

"To nie koniec świata!" to komedia romantyczna w odcinkach, której akcja rozgrywa się w Białej Podlaskiej i jej okolicach. W rolach głównych występują Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek. W pozostałych rolach możemy zobaczyć m.in.: Dorotę Pomykałę, Marka Frąckowiaka, Magdalenę Lamparską, Eryka Lubosa, Artura Dziurmana, Pawła Królikowskiego, Katarzynę Galicę, Przemysława Bluszcza, Marka Siudyma i Adę Fijał. Serial produkowany jest przez Aktiv Media, która ma na swoim koncie m.in. seriale "Tylko miłość" czy "Nowa". Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska i Wojciech Saramonowicz. Produkcja "To nie koniec świata!" emitowana jest w Telewizji Polsat, w każdą niedzielę,o godzinie 22:00.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający