Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZ EUROLIGI Z UDZIAŁEM POLSKIEJ DRUŻYNY NA ŻYWO NA KANALE FOXDrukuj

FOX/Fox Life
W piątek, 25 października mistrz Polski - Stelmet Zielona Góra stanie ponownie do walki w ramach Euroligi koszykarzy. Tym razem Polacy będą walczyć o zwycięstwo w Hiszpanii, gdzie zagrają z drużyną Unicaja Malaga. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć mecz na żywo dzięki specjalnej transmisji FOX Sports dla Polski na kanale FOX oraz na stronie foxtv.pl/sports. Początek o godz. 20:35.

Komentatorem meczu będzie Wojciech Michałowicz. Widzowie stacji FOX, którym nie udało się obejrzeć w ubiegłym tygodniu pierwszego meczu z udziałem Polaków ramach Euroligi, będą mieli szansę zobaczyć jego powtórkę zaraz po zakończeniu transmisji meczu z Malagi. W ubiegłym tygodniu Stelmet Zielona Góra grał z FC Bayernem Monachium.

Przypomnijmy, że kanał FOX znajduje się w ofercie Cyfrowego Polsatu, na pozycji 47.
#1 | Adam Okoniewski dnia 23.10.13 20:15
Może to początek wprowadzenia sportowego pasma na antenie FOX, do czasu uruchomienia odrębnego kanału FOX Sports Polska? Jestem za. Z przymrużeniem oka
#2 | PN dnia 23.10.13 20:20
Adam na to wygląda Z przymrużeniem oka
#3 | Adam Okoniewski dnia 23.10.13 20:29
Jeśli czytają komentarze to apeluje także o transmisję NHL na FOX Szeroki uśmiech Chętnie by się zobaczyło.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający