Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CCC POLSAT Z LICENCJĄ PRO CONTINENTAL TEAMDrukuj

CCC Polsat Polkowice
W komunikacie opublikowanym przez Międzynarodową Unie Kolarską zostały przedstawione ekipy które uzyskały rejestrację na sezon kolarski 2014. Wśród zarejestrowanych 16. ekip Professional Continental Team znajduje się CCC Polsat Polkowice.


Jak informuje Kierownictwo CCC Polsat Polkowice, po trwających od trzech miesięcy działaniach zmierzających do uzyskania licencji na sezon kolarski 2014, do klubu dotarł e-mail z UCI potwierdzający rejestracje ekipy w gronie ekipy Pro Continental Team.

Zgodnie z opublikowanym przez UCI komunikatem licencje Professional Continental otrzymały ekipy: Androni Giocattoli, Bardiani-CSF, Caja Rural-Seguros RGA, CCC Polsat Polkowice, Cofidis, Colombia, Drapac Professional Cycling, IAM Cycling, MTN-Qhubeka, Rusvelo, Solutions Credits, Team NetApp-Endura, Team Novo-Nordisk, Topsport Vlaanderen-Baloise, UnitedHealthcare Professional Cycling Team, Wanty-Groupe Goubert i Yellow Fluo.


Informuje: proteam.cccsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający