Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Facebook

Twitter

CYFROWY POLSAT KOMENTUJE OŚWIADCZENIE TELEWIZJI LOVEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat przekazał nam swój komentarz do oświadczenia Telewizji LOVE. Stwierdza w nim, że pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację (usunięcie kanału z listy, a także z transpondera) ponosi wyłącznie spółka 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD - nadawca stacji LOVE.


Komentarz Cyfrowego Polsatu:
"Cyfrowy Polsat w dniu 20 listopada 2013 r. z przyczyn leżących wyłącznie po stronie spółki 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, z którą Cyfrowy Polsat miał zawartą umowę dot. programu LOVE, został zmuszony do zaprzestania rozprowadzania tego programu. O naszej decyzji poinformowaliśmy bezpośrednio zainteresowanego, wskazując jej przyczyny.

Jednocześnie informujemy, że pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację ponosi wyłącznie 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, zarówno wobec Cyfrowego Polsatu, jak innych swoich partnerów. W chwili obecnej prowadzone są analizy zmierzające do oceny skutków tych działań w sferze interesów Cyfrowego Polsatu.

Przykro nam, że konsekwencje tych działań musieli również ponieść nasi abonenci. Prowadzimy prace, aby niebawem udostępnić naszym klientom program o podobnej tematyce."
#1 | Kamil dnia 21.11.13 16:52
Nie tylko cp jest poszkodowany bo też kablówki UPC itp. Uśmiech
#2 | Midrach dnia 21.11.13 17:25
A co mnie to obchodzi kto jest winny fakt jest faktem , ale pazerny Polsat boi się ,że znów posypała by się lawina wypowiedzeń umów - ja bym był w pierwszej kolejności Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający