Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

GOSPODARZE "INTERWENCJI" NAGRODZENIDrukuj

Interwencja
Michał Bebło oraz Adam Kuklewicz, z magazynu reporterów Polsatu "Interwencja", zostali wyróżnieni "Białą Wstążką" Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez Barier" oraz Centrum Praw Kobiet. Prowadzący program zostali wyróżnieni w kategorii "Media" za liczne programy przedstawiające, zmarginalizowaną niejednokrotnie społecznie, przemoc wobec kobiet.

Fundacja Centrum Praw Kobiet i Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie Bez Barier" od czterech lat nagradza mężczyzn angażujących się w pomoc pokrzywdzonym kobietom zarówno prywatnie jak i na polu zawodowym. IV gala "Wyróżnienia Białej Wstążki" odbyła się 2 grudnia 2013 roku w Teatrze Kamienica.

"Interwencja", magazyn reporterów Telewizji Polsat, jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Każda poruszona historia jest dogłębnie analizowana, a żadna prośba nie jest lekceważona. Pierwszy odcinek programu nadany został 19 lutego 2003 roku. Program prowadzi na zmianę dwóch prezenterów: Adam Kuklewicz - dziennikarz telewizyjny i radiowy, od sześciu lat prowadzący program "Interwencja" na antenie Telewizji Polsat oraz Michał Bebło - dziennikarz telewizyjny, który w Polsacie zadebiutował właśnie w "Interwencji" w maju 2008 roku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający