Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RADIO PIN PONOWNIE ZDOBYWCĄ BIZNES SUPERBRANDS 2013/2014Drukuj

Radio PiN
Radio PiN po raz drugi z rzędu uzyskało tytuł Biznes Superbrands - edycja 2013/2014 - w kategorii usługi media dla biznesu. To czwarta nagroda Superbrands w historii Radia PiN.


W uzasadnieniu Rada Marek Superbrands podkreśliła, iż "(...) Przez 11 lat istnienia Radia PiN zmieniły się zwyczaje i sposoby w jaki są konsumowane media - więcej informacji wszelkiego typu czerpiemy z internetu, więc przed wydawcą PiNu coraz trudniejsze zadanie. Mimo przeciwności radio cały czas się rozwija otwierając coraz to nowe oddziały, co potwierdza, że potrafi sobie poradzić w znacznie trudniejszych niż w momencie startu, czasach. Superbrands to nagroda za wysiłek, za proces tworzenia marki, nie za jednorazową akcję. To nagroda za konsekwentne kreowanie, zrozumiałe wartości i za sukces marketingowy. PiN na nią niewątpliwie zasłużył."

The Superbrands Ltd. - międzynarodowa organizacja przyznająca nagrody - działa w 87 krajach świata. Jak podaje The Superbrands Ltd. "nagroda przyznana marce Radio PIN i potwierdzony certyfikatem tytuł świadczy o jej przynależności do elitarnego grona najsilniejszych marek w Polsce".

W bieżącej edycji o przyznaniu nagród decydowała Rada Marek składająca się z przedstawicieli polskiego biznesu, rynku kapitałowego, mediów a także ekspertów od wizerunku marek. Otrzymany tytuł i możliwość posługiwania się nim w komunikacji PR nie wiąże się z żadnymi opłatami.


Informuje: Radio PiN
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający