Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIAL "DETEKTYW" W HBO I HBO GO (wideo)Drukuj

Kanały HBO
13 stycznia (poniedziałek) o godz. 22:00 zostanie wyemitowany premierowy odcinek nowego serialu HBO pt. "Detektyw". Będzie on dostępny dla widzów nie tylko za pośrednictwem stacji HBO, ale także w HBO GO - tam pierwszy odcinek zostanie odkodowany do 27 stycznia 2014 roku.Akcja nowego serialu "Detektyw" ("True Detective") toczy się w 1995, 2002 i 2012 roku. Głównymi bohaterami są Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. Prowadzili wówczas śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa, które mogło mieć rytualny podtekst. Podczas poszukiwań mordercy ich losy połączyły się w nieoczekiwany sposób, co doprowadziło do konfliktu.


Trailer serialu


W 2012 roku zostaje popełnione podobne morderstwo. Dwóch nowych detektywów przydzielonych do sprawy postanawia przejrzeć akta z 1995 roku. Martin i Rust opowiadają im o dawnym śledztwie i swoim życiu, wyjawiając przy okazji powody, które skłoniły Cohle'a do odejścia z wydziału zabójstw w 2002 roku. Opowieści detektywów o śledztwie zmuszają mężczyzn do powrotu do bolesnych wspomnień i do świata, który dawno zostawili za sobą.

Najbliższe emisje pierwszego odcinka serialu:
13 stycznia - HBO/HD, godz. 22:00
13 stycznia - HBO 2/HD, godz. 23:50
14 stycznia - HBO 2/HD, godz. 23:00
15 stycznia - HBO/HD, godzina 23:25
Od 13 stycznia pierwszy odcinek odkodowany w usłudze HBO GO.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający