Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREZENTACJA EKIPY KOLARSKIEJ CCC POLSAT POLKOWICE (foto)Drukuj

CCC Polsat Polkowice
W sobotnie popołudnie, 11 stycznia br. w galerii Cuprum Arena w Lubinie została oficjalnie zaprezentowana ekipa CCC Polsat Polkowice. Prezentacja nowego składu grupy CCC Polsat była kulminacyjnym punktem wielkiego kolarskiego święta jakie miało miejsce w lubińskiej galerii handlowej.


O godzinie szesnastej, przed główne wejście Cuprum Areny zajechał autobus klubowy CCC Polsat Polkowice z którego wysiedli wszyscy kolarze ekipy wraz z dyrektorem sportowym, Piotrem Wadeckim. Do prezentacji przystąpili w oficjalnych strojach kolarskich w których będą się ścigać w sezonie 2014 a na scenę byli wywoływani w kolejności alfabetycznej. Jako pierwszy na scenie pojawił się młody czeski zawodnik, ścigający się już drugi sezon w naszej ekipie, Josef Cerny. Tuż za nim pojawiali się kolejni zawodnicy a wśród nich: Maciej Paterski i Białorusin Bronislau Samoilau, kolarze, którzy w tym sezonie będą reprezentować ekipę "pomarańczowych". Owacjami zgromadzonej publiczności został przyjęty, znakomity i doświadczony włoski kolarz, Davide Rebellin, który również będzie w ekipie kolejny już sezon.


Ekipa CCC Polsat Polkowice z Piotrem Wadeckim i Robertem Krajewskim.


Po zakończonej prezentacji kolarze rozdawali autografy zgromadzonej w galerii publiczności a następnie udali się do Polkowic dopingować koszykarki CCC Polkowice, które rozgrywały bardzo ważne spotkanie z Wisłą Kraków.

W poniedziałek ekipa wylatuje do Hiszpanii, do Calpe, na pierwsze wspólne zgrupowanie kondycyjno-treningowe, skąd 2.02.br. uda się na pierwszy start w sezonie 2014, którym będzie wyścig Grand Prix Cycliste la Marseillaise.


Informuje/Foto: proteam.cccsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający