Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

II SERIA "TO NIE KONIEC ŚWIATA!" WIOSNĄ W POLSACIEDrukuj

To nie koniec świata
14 stycznia w Białej Podlaskiej rozpoczną się zdjęcia do II serii komedii romantycznej w odcinkach "To nie koniec świata!". Kończący jesienną serię dramatyczny wypadek unieruchomi Ankę na długie miesiące, jednak znajdzie się pod troskliwą opieką. I to nie tylko Pawła, ale też lekarza Adama (Piotr Stramowski).

I to nie tylko Pawła, ale też lekarza Adama (Piotr Stramowski). Czy Pawłowi i Ance uda się zrealizować plan przeprowadzki do Warszawy?

Ula i Darek zaczną przygotowania do ślubu. Jednak nie wszystko potoczy się, tak, jak by tego chcieli. A to między innymi za sprawą tajemniczej dziewczyny (Anna Karczmarczyk), która przewróci ich świat do góry nogami…

Na tym jednak nie koniec zaskakujących splotów zdarzeń. Kazimierza będzie prześladować zagadkowy człowiek w czarnej kominiarce. Z kolei na warszawskim planie pojawi się Katarzyna Zielińska i wcieli się w rolę przebojowej dziennikarki, która, jak mówi reżyser Łukasz Jaworski, na pewno nie będzie słodką panienką.

Premierowe odcinki II serii zostaną wyemitowane już wiosną na antenie Telewizji Polsat. W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała, Marek Frąckowiak, Artur Dziurman, Paweł Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak i Klaudia Halejcio.

Za produkcję "To nie koniec świata!" odpowiada firma AKTIV MEDIA, która ma na swoim koncie m.in. seriale "Tylko miłość" czy "Nowa". Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska, Danuta Łukasińska, Wojciech Saramonowicz.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający