Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TELEKAMERY 2014: NAGRODA DLA POLSATU SPORTDrukuj

Telekamery
Sportowy kanał Telewizji Polsat - Polsat Sport został uhonorowany prestiżową nagrodą, przyznawaną przez magazyn "Tele Tydzień". Telekamera 2014 przyznana została za transmisje tenisowe, a szczególnie, jak napisano w uzasadnieniu: transmisje z meczów Agnieszki Radwańskiej.


"Dzięki transmisjom Polsatu Sport kibice w całej Polsce mogli zobaczyć, jak najlepsza polska tenisistka awansowała do półfinału wielkoszlemowego turnieju na kortach Wimbledonu." - czytamy na polsatsport.pl.

Przypomnijmy, że Agnieszka Radwańska po drodze do półfinału pokonała m.in. Amerykankę Madison Keys i groźną Bułgarkę Cwetanę Pirkonkową. W dramatycznym półfinale przegrała po długiej walce z Niemką Sabine Lisicki.

"Dzięki Polsatowi Sport kibice mogli zobaczyć również pojedynki mężczyzn, w tym najlepsze w historii występy Polaków: Jerzego Janowicza, Łukasza Kubota i Michała Przysiężnego. Bratobójczy pojedynek w ćwierćfinale Janowicz kontra Kubot i pomeczowa wymiana koszulek, połączona ze łzami zawodników przeszła do historii polskiego sportu." - czytamy dalej.

Telekamery w kategorii "Kanał Sportowy" przyznawane są od roku 2010. Polsat Sport wyróżnienie to otrzymał po raz trzeci w pięcioletniej historii tej kategorii.


Informuje: polsatsport.pl/cyfrowypolsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający