Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POWSTANIE DISCO POLO MUSIC ? (akt.)Drukuj

Disco Polo Music
Telewizja Polsat planuje uruchomić nowy kanał pod nazwą Disco Polo Music - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Spółka złożyła już do KRRiT wniosek o koncesję dla stacji. Do planów uruchomienia nowej stacji/nowych stacji trzeba podchodzić jednak z pewną rezerwą. Przypomnijmy, że do dnia dzisiejszego projekt pod nazwą Polsat Sport Weekend nie został zrealizowany, mimo pozwolenia od KRRiT na nadawanie, które zostało wydane już w zeszłym roku.

Muzyka disco polo jest w Polsce popularna - wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności kanału Polo TV. Specjalne pasma z taką muzyką pojawiają się również między innymi w stacjach Power TV, TV Disco.

Aktualizacja: Ponadto jak podaje press.pl, wniosek o pozwolenie na nadawanie kanału pod nazwą Dico Polo Music, to nie wszystko. Oprócz planów uruchomienia nowej, muzycznej stacji, Telewizja Polsat pracuje nad kolejnymi projektami. Drugim planowanym kanałem jest Polsat Film 2.


Informuje: Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl/press.pl
#7 | mikun8 dnia 12.02.14 12:02
Polsat Film 2 tylko po to żeby można było nadawać do woli reklamy na Polsat Film można zapomnieć co się oglada jak są reklamy Z przymrużeniem oka .Film trwa 80 min a całość 120 min .....Brawo
#8 | Prokop dnia 12.02.14 16:47
CP wsłu****e się w potrzeby widzów i analizuje rynek. Jak dla mnie dobrych filmów nigdy dość. A co do muzyki disco polo, to coraz śmielej wychodzi z podziemia i zyskuje słuchaczy. Także ten kierunek - słuszny.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający