Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MARCZYŃSKI PODPISAŁ KONTRAKT Z CCC POLSAT POLKOWICEDrukuj

CCC Polsat Polkowice
17 lutego br. Międzynarodowa Unia Kolarska oficjalnie wpisała Tomasza Marczyńskiego do składu ekipy CCC Polsat Polkowice. Marczyński jest dwudziestym kolarzem "pomarańczowych", który został zakontraktowany na sezon kolarski 2014.


Jak poinformował dyrektor sportowy ekipy Piotr Wadecki, w dniu 17.02.br. Międzynarodowa Unia Kolarska po dokonaniu weryfikacji podpisanego z Tomaszem Marczyńskim kontraktu, wpisała go na listę zawodników CCC Polsat Polkowice. Marczyński to czołowy polski kolarz, który niejednokrotnie zaskakiwał swoimi umiejętnościami. Jeżdżąc w barwach znakomitej drużyny CCC Polsat Polkowice, zwiększy jej szanse na doskonałe wyniki.

"To przecież bardzo dobry kolarz i nie można było być obojętnym wobec problemów jakie przed nim stanęły. To przecież dla CCC Polsat Polkowice wywalczył tytuł dwukrotnego mistrza Polski co m.in. dało mu przepustkę do ścigania się w światowym peletonie. Chciał się rozwijać i ścigać w najważniejszych wyścigach na świecie. Potwierdził to zdobywając 13. miejsce w Vuelta Espana. Teraz, kiedy została rozwiązana jego ekipa, ściganie na najwyższym poziomie może mu zagwarantować ekipa CCC. Choć nie było łatwo, bo skład ekipy na 2014 już dawno został zamknięty, postanowiliśmy razem ze sponsorem, kolejny raz podać mu rękę i podpisaliśmy z nim trzyletni kontrakt" – powiedział Piotr Wadecki.


Informuje: proteam.cccsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający