Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

W MARCU WYSTARTUJE POLSAT NEWS PLUS (akt.)Drukuj

Polsat News+
W marcu br. wystartować ma Polsat News Plus. Informacje pojawiające się od kilku tygodni w internecie, potwierdzono w prezentacji poświęconej wynikom Grupy Cyfrowy Polsat za IV kwartał i cały 2013 rok.


Według doniesień portalu dziennik.pl, Polsat News Plus będzie stacją o profilu informacyjno-publicystycznym z naciskiem na sprawy międzynarodowe, pogłębioną publicystykę i programy autorskie. Szefową kanału będzie Beata Grabarczyk, a dyrektorem Henryk Sobierajski (szef Polsat News i Polsat Biznes). Polsat News Plus zastąpić ma Polsat Biznes, który uruchomiony został 18 lutego 2013 roku.

Aktualizacja: Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu, na konferencji prasowej zapowiedział, że Polsat News Plus wystartuje w połowie marca br.
#1 | Viking dnia 27.02.14 10:53
Niby budują nowe studio. Jeżeli tak, to mam nadzieję, że nie będzie to takie badziewie jak w przypadku Polsatu Biznes. Uśmiech
#2 | erbanceks dnia 28.02.14 14:26
Ciekawe czy będzie tematyka biznesowa tak jak w TVN24 Biznes i Świat Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający