Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelGIEŁDA MOCNO W DÓŁ. JAK NA NERWOWĄ SYTUACJĘ ZAREAGOWAŁY SPÓŁKI SOLORZA?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Niepokojąca sytuacja na Ukrainie uderza w światowe rynki. Mocne spadki nie ominęły również warszawskiego parkietu. Cyfrowy Polsat, Midas, ATM Grupa, ZE PAK - to spółki, które nas interesują. Jak sobie dziś poradziły?


Światowe giełdy odczuwają niestabilną sytuację na Ukrainie. Polski parkiet nie jest wyjątkiem, ponieważ główne indeksy dziś dużo straciły. Prezentujemy jak poradziły sobie spółki notowane na GPW powiązane z Zygmuntem Solorzem-Żakiem.

Cyfrowy Polsat (-3,70 %) - telekomunikacyjny gigant nie poradził sobie na dzisiejszej sesji. Od rana akcje spółki spadały, nie udało się zbliżyć do poziomu ostatniego zamknięcia. Ostatecznie jedna akcja spółki na koniec sesji kosztowała 19,50 zł.

Midas (-8,57%) - spółka groszowa - pokaźny procent spadku, ale ruchy na papierach stosunkowo niewielkie. Jedna akcja spółki na koniec sesji kosztowała 0,64 zł.

ATM Grupa (-0,30%) - na dzisiejszej sesji spółka spadała nawet o 7%, ale zamknięcie sesji nie było dla niej aż takie złe. Na koniec sesji za 1 akcję trzeba było zapłacić 3,32 zł.

ZE PAK (-4,48%) - sesja spadkowa. Papiery ZE PAK ostatecznie wyceniono na 23,89 zł.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający