Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ENEJ, MARGARET, DONATAN I CLEO WYSTĄPIĄ NA FESTIWALU POLSATUDrukuj

Sopot TOPtrendy
Jak już informowaliśmy, w dniach 30 maja – 1 czerwca w Operze Leśnej odbędzie się Sopot TOPtrendy Festiwal 2014. Podczas trzech dni na scenie wystąpią m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, Rafał Brzozowski i Loka. W tym roku swoje jubileusze świętować będą Agnieszka Chylińska i Urszula.

Pierwszy dzień festiwalu to czas zarezerwowany dla konkursu "TOP" - zaprezentują się w nim artyści, którzy sprzedali najwięcej płyt i singli, także w postaci cyfrowej w ubiegłym roku. W TOP 10 znaleźli się: Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz, Margaret, Ewelina Lisowska, T.Love, Enej, Sylwia Grzeszczak, LemOn, Zakopower i Rafał Brzozowski. Tego samego dnia swoje jubileuszowe koncerty wykonają Agnieszka Chylińska i Urszula.

W drugim dniu usłyszymy największe hity minionego roku. Podczas koncertu "Największy przebój roku" wystąpią m.in: Donatan i Cleo, Patrycja Markowska, zespół Piersi, Loka, Enej, Red Lips czy Bracia. Ponownie pojawią się także Margaret i Rafał Brzozowski. Następnie odbędzie się konkurs "trendy", a w nim wystąpią wykonawcy zakwalifikowani do finału. Debiutanci będą mieli okazję zaprezentować się przed kilkumilionową publicznością. Na scenie pojawią się również specjalni goście - Sebastian Riedel & Cree (zwycięzca ubiegłorocznego plebiscytu) oraz "gwiazda-niespodzianka".

Trzeci dzień festiwalu to kultowa "Sopocka Noc Kabaretowa", podczas której wystąpią najlepsze polskie kabarety i satyrycy, tacy jak m.in: Marcin Daniec, Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk, kabaret Ani Mru Mru, Andrzej Grabowski, czy Jerzy Kryszak.

Przypomnijmy, że w tym roku Telewizja Polsat na zgłoszenia do konkursu "trendy" czeka do 22 kwietnia do północy. Więcej na ten temat pod tym linkiem .
#1 | Prokop dnia 10.04.14 19:46
TOPtrendy to już dobrze znana marka w świecie festiwali. I dla mnie jeden z lepszych. Najbardziej różnorodny i ze sporą dawką humoru. Termin festiwalu wg mnie świetnie wybrany. Początek majowego weekendu pod znakiem dobrej rozrywki w Polsacie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający