Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

VOX MUSIC TV RUSZYŁ OFICJALNIEDrukuj

VOX Music TV
Zgodnie z zapowiedziami nadawcy, oficjalną emisję rozpoczął nowy, niekodowany muzyczno-rozrywkowy kanał VOX Music TV. Stacja nie znajduje się na oficjalnej liście kanałów Cyfrowego Polsatu, a to oznacza, że abonenci platformy, chcąc zapoznać się z ofertą kanału, będą musieli wyszukać go samodzielnie.

Stacja nadaje w kompresji MPEG-4, a więc jej odbiór jest możliwy tylko na dekoderach HD. W ofercie programowej VOX Music TV prezentowane będą polskie i światowe hity muzyki tanecznej z lat 60., 70., 80. i 90-tych. Widzowie będą mieli okazję śledzić również programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne prezentujące poszczególne gatunki muzyki, historie zespołów lub wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Kanał adresowany jest do osób w wieku 25-45 lat.

Parametry:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).
#1 | AR HD dnia 28.04.14 13:13
Szkoda, że pojawiło się jednak disco polo. Mogłoby być drugie stars tv Uśmiech.
#2 | mefist dnia 28.04.14 17:54
Mam podobne zdanie! Nawet ustawiłem sobie na liście za StarsTV,ale jak pojechali z Disco Polo to wywaliłem na odległe miejsce na liście!Smutek

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający