Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: POLSAT NEWS+ RUSZA 9 CZERWCA. KONIEC POLSAT BIZNESDrukuj

Polsat News+
Już 9 czerwca ruszy publicystyczno-informacyjny Polsat News+. Jak zapowiada nadawca, kanał Polsat News+ skierowany jest dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. Pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.

"Istota kanału Polsat News+ kryje się w znaku „+” - to właśnie w Polsat News+ stworzymy przestrzeń, w której zatrzymamy się na chwilę w pogoni za newsem i przyjrzymy się najważniejszym wydarzeniom dnia z szerszej perspektywy" - informuje Polsat.


Logotyp Polsat News+


Polsat News+ stworzą cenieni dziennikarze i publicyści oraz ich autorskie programy. Szefem kanału jest Henryk Sobierajski, szefem anteny Beata Grabarczyk. Polsat News+ wystartuje 9 czerwca 2014 roku i zastąpi Polsat Biznes.

"Sukces kanału Polsat News, który 7 czerwca będzie świętował już 6 urodziny, jest doskonałym potwierdzeniem, że nasz sposób przekazywania informacji zyskał uznanie wśród widzów. Polsat News to dziś najdynamiczniej rozwijający się kanał informacyjny w Polsce. Dlatego, 9 czerwca, uruchamiamy kanał Polsat News+, który będzie stanowił naturalne uzupełnienie i rozszerzenie treści przekazywanych przez stację Polsat News" - mówi Henryk Sobierajski, szef kanału Polsat News oraz Polsat News+.

Kanał Polsat News+ wystartuje 9 czerwca 2014 roku. Dostępny będzie w ofercie Cyfrowego Polsatu, nc+, w sieci kablowej UPC, Vectra, Multimedia i wielu innych.
#1 | krzysiek25 dnia 15.05.14 16:21
chyba 9 czerwca a nie maja poprawić proszę
EDIT: poprawione Szeroki uśmiech
#2 | Prokop dnia 15.05.14 19:04
I mamy kolejny powód dobrze rozwijającej się strefy informacji w CP. Polsat News wg mnie najwięcej działa rozwojowo a i pod względem jakości też niczego sobie. Zobaczymy czy dziecko Polsatu News powtórzy sukces.
#3 | erbanceks dnia 20.05.14 21:04
Jak by wraz ze startem lub po nim uruchomiono wersje HD to by było wspaniale, Polsat News + HD wygrał by z TVN24BiS.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający