Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZNAMY PEŁNĄ LISTĘ FINALISTÓW KONKURSU "TRENDY 2014"Drukuj

Sopot TOPtrendy
Telewizja Polsat ujawniła dziewiątkę finalistów konkursu "trendy 2014", którzy wystąpią drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal. Eliminacje do konkursu trwały ponad trzy tygodnie.

W tym roku finałową dziewiątkę wybrały znane i cenione osobowości dziennikarstwa muzycznego oraz przedstawiciel Telewizji Polsat: Paweł Sztompke (Program I Polskiego Radia), Piotr Baron (Program III Polskiego Radia), Darek Maciborek (RMF FM), Przemek Grabowski (RMF Maxxx), Rafał Olejniczak (Radio ZET), Jarosław Barwiak (Złote Przeboje), Marcin Sobesto (Radio PiN), Krzysztof Jankowski JANKES (Radio ESKA), Nina Terentiew (członek zarządu i dyrektor programowy Telewizji Polsat).

Oto finałowa dziewiątka "trendy 2014" (kolejność przypadkowa):
1. Marcelina
2. Klara
3. Sorry Boys
4. Patryk Kumór
5. BE.MY
6. Najlepszy Przekaz W Mieście
7. Miąższ
8. Future Folk
9. Olek Klepacz

Finalistów konkursu zobaczymy na scenie już 31 maja w koncercie "trendy". Gościem specjalnym koncertu będą ubiegłoroczni laureaci, tj. Sebastian Riedel i zespół Cree.

W tym roku konkurs "trendy 2014" poprowadzą Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz czyli Kabaret Skeczów Męczących wspólnie z Agnieszką Popielewicz i Maciejem Dowborem.
#1 | Prokop dnia 20.05.14 11:48
Zapewne jak i w poprzednich latach ktoś z tej listy odniesie sukces po uczestnictwie w festiwalu TOPtrendy. Festiwal jest dobrą okazją do zaistnienia. To tez jest plusem tej imprezy, że prócz tych którzy są już na topie, będziemy mieli okazję posłuchać tych którzy zaczynają. Różnorodnie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający