Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT REZYGNUJE Z SERIALU "TO NIE KONIEC ŚWIATA", FANI WALCZĄ DALEJDrukuj

To nie koniec świata
Telewizja Polsat postanowiła zakończyć emisję serialu "To nie koniec świata". Decyzja spotkała się z dużym niezadowoleniem fanów produkcji, którzy zaraz po ogłoszeniu tej informacji, uruchomili na portalu Facebook specjalny fanpage, na którym apelują do słonecznej stacji o kontynuację serialu.

Profil widzów walczących o trzeci sezon serialu ma obecnie już ponad tysiąc fanów. Link do profilu: www.facebook.com/chcemyToNieKoniecSwiata .

"Kochani, nam też jest przykro, że tak się ułożyło i również zasmuciła nas taka decyzja, ale... do końca zostały jeszcze dwa odcinki i zamiast się załamywać mamy zamiar odejść z wielkim hukiem Pierwszy z tych odcinków już dzisiaj i nic nie zmieni faktu, że będziecie się na nim dobrze bawić i śmiać do łez! Czasem tak się w życiu układa, ale wiecie - to nie koniec świata!" - taki wpis pojawił się wczoraj na oficjalnym profilu serialu na Facebooku.

Ostatni odcinek drugiego sezonu Telewizja Polsat wyemituje w czwartek, 29 maja br. o godzinie 22:00. Za produkcję serialu odpowiada firma Aktiv Media.

Przypomnijmy, że podobną akcję zorganizowali fani innego serialu Polsatu "Na krawędzi", gdy dowiedzieli się o braku kontynuacji ich serialu. Wtedy też władze stacji ugięły się i postanowiły zrealizować kolejny sezon (emisja w jesiennej ramówce Telewizji Polsat w miejsce "To nie koniec świata").
#1 | Prokop dnia 27.05.14 10:49
Polsat jest stacją, która mądrze analizuje oglądalność poszczególnych pozycji w ramówce. Widać TNKŚ nie zadowolił stąd decyzja. Ale może jak w przypadku NK fani wywalczą kolejny sezon. Bo Polsat też mądrze słucha widzów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający