Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DAWID PODSIADŁO WYGRAŁ KONKURS TOP (wideo)Drukuj

Sopot TOPtrendy
Rozpoczął się Sopot TOPtrendy Festiwal 2014. Pierwszego dnia imprezy poznaliśmy artystę TOP – został nim Dawid Podsiadło za album "Comfort and Happiness". 21-latek w ostatnim roku sprzedał najwięcej płyt. Na drugim miejscu znalazł się zespół Enej, a na trzecim Sylwia Grzeszczak.Dawid Podsiadło - "4:30"


Zestawienie TOP na Sopot TOPtrendy 2014:
1. Dawid Podsiadło
2. Enej
3. Sylwia Grzeszczak
4. Edyta Bartosiewicz
5. Kult
6. LemON
7. Paluch
8. T. Love
9. O.S.T.R. & Hades
10. Zakopower

Drugiego dnia Festiwalu Polsat zaprasza widzów na koncert "Największe przeboje roku". Tylko tutaj na jednej scenie wystąpią artyści, których hity od czerwca 2013 do dziś, szturmem zdobyły szczyty list przebojów i długo utrzymywały się wśród najchętniej odtwarzanych piosenek na radiowych playlistach. Wykonawcy, których piosenki usłyszymy w koncercie staną do konkursu na "Największy przebój roku", który wybiorą widzowie w głosowaniu SMS-owym. Koncert poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna i Maciek Rock. Drugi dzień festiwalowych emocji zakończy konkurs "trendy", w którym wystąpią młodzi, najciekawsi polscy wykonawcy. Koncert "trendy" jest od samego początku istnienia Festiwalu jego bardzo istotną częścią. W tym roku konkurs "trendy 2014" poprowadzą Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz czyli Kabaret Skeczów Męczących wspólnie z Agnieszką Popielewicz.

W ostatnim dniu Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, w niedzielę 1 czerwca, na scenie zagości kabaretowo - satyryczna śmietanka, czyli najlepsi z najlepszych specjaliści od poprawiania humoru. Wśród gwiazd XI Sopockiej Nocy Kabaretowej zobaczymy m. in. Kabaret Ani Mru Mru, Marcina Dańca, Cezarego Pazurę, Kabaret Smile, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Ireneusza Krosnego, Andrzeja Grabowskiego, Jerzego Kryszaka, Kabaret Młodych Panów. Gospodarzem wieczoru będzie Piotr Bałtroczyk. 
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający