Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TO BYŁ DZIEŃ NA ŚWIECIE" POWRACA. EMISJA OD 9 CZERWCA W POLSAT NEWS+Drukuj

Polsat News+
W poniedziałek, 9 czerwca br. startuje publicystyczno-informacyjny Polsat News+. Na chwilę obecną nadawca nie ujawnia ramówki nowej stacji, lecz pierwsze informacje są już znane. Program "To był dzień na świecie", który ponad roku temu zniknął z oferty Polsat News, pojawi się na antenie Polsat News+. Magazyn emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 21:00, począwszy od 9 czerwca i potrwa ok. 50 minut.

"To był dzień na świecie" poprowadzą Grzegorz Dobiecki, Grzegorz Kozak i Jan Mikruta.

Wpis na profilu programu na Facebooku:
"Drodzy, Wytrwale Oczekujący Przyjaciele! Możemy wreszcie ogłosić koniec długiej rozłąki między magazynem To Był Dzień Na Świecie a jego (tj. naszymi) Widzami. Koniec, czyli Nowy Początek, nastąpi w poniedziałek 9. czerwca, w nowym kanale Polsat News Plus, pojawiającym się w miejsce dotychczasowego Polsat Biznes (ten sam przycisk na pilocie). TBDNŚ - dwukrotnie dłuższy niż w pierwszym wcieleniu (teraz ok. 50 minut!) - będzie się ukazywał codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 21.00. Zmieniamy studio; nie zmieniamy koncepcji programu. Poza gorącymi aktualnościami znajdą się w nim również tematy spoza "newsowej playlisty". Redakcyjną szeroką kadrę zmodyfikowało kilka transferów, żelazna gwardia jednak pozostała. Co oznacza zwłaszcza, że w roli głównego magazyniera ponownie będą się wymieniać Grzegorz Dobiecki, Grzegorz Kozak i Jan Mikruta. Mamy pełną świadomość, że takie powroty - w dodatku z częściową zmianą adresu - nie są łatwe. Dlatego, Drodzy Wytrwale Oczekujący Przyjaciele, bardzo na Was liczymy. Bądźcie znowu z nami. I ponieście dalej dobrą nowinę: magazyn To Był Dzień Na Świecie wraca! Poniedziałek-piątek, godz. 21.00, Kanał Polsat News Plus. Już od 9. czerwca. Do zobaczenia!"

Przypomnijmy, że 9 czerwca Polsat News+ zastąpi kanał Polsat Biznes, który zakończył już emisję premierowych magazynów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający