Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JANKE I FIGURSKI Z PROGRAMAMI W POLSAT NEWS+Drukuj

Polsat News+
Im bliżej startu Polsat News+, tym więcej wiemy o ramówce nowej stacji. Jak już informowaliśmy w ofercie Polsat News+, który zastąpi kanał Polsat Biznes, znajdzie się reaktywowany "To był dzień na świecie". Oprócz tego swoje programy będą mieli również Igor Janke i Michał Figurski.

"Prawy do lewego, lewy do prawego" to nowy codzienny program publicystyczny, którego gospodarzem będzie Igor Janke. W każdym odcinku magazynu pojawi się dwóch lub trzech gości, a jego formuła zakłada, że mają oni mieć poglądy przeciwne do prowadzącego. Pomysł na program powstał w redakcji Polsat News+. Do poprowadzenia magazynu Janke zaprosiła Beata Grabarczyk, szefowa kanału. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, "Prawy do lewego, lewy do prawego" ma mieć co najmniej dwóch gospodarzy, którzy będą go prowadzić na zmianę. Obecnie trwają poszukiwania drugiej osoby. Rozważane jest również rozszerzenie grona prowadzących o kolejne osoby. "Prawy do lewego, lewy do prawego" będzie emitowany w Polsat News+ na żywo od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Program w nowej stacj Polsatu poprowadzi także Michał Figurski. Figurski, w każdym odcinku "WidziMiSię" będzie wraz zaproszonymi gośćmi omawiać i komentować w żartobliwy sposób wydarzenia dnia, głównie te dotyczące polityki. Magazyn będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 22:00.

Godzinę wcześniej, czyli o 21:00, Polsat News+ emitować będzie reaktywowany program "To był dzień na świecie" w niezmienionej formule. Magazyn potrwa ok. 50 minut. "To był dzień na świecie" poprowadzą Grzegorz Dobiecki, Grzegorz Kozak i Jan Mikruta.

Przypomnijmy, że Polsat News+ startuje w poniedziałek, 9 czerwca i zastąpi kanał Polsat Biznes.


Informuje: Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający