Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT BIZNES ZAKOŃCZYŁ EMISJĘDrukuj

Polsat Biznes
Polsat Biznes - informacyjna stacja o biznesie Grupy Polsat zakończyła swoje nadawanie. Na bazie kanału powstał publicystyczno-informacyjny Polsat News+, który stanowić ma uzupełnienie bieżącej oferty Polsat News.

Polsat Biznes ruszył 18 lutego 2013 roku, zastępując TV Biznes. Pierwsze doniesienia o końcu Polsat Biznes pojawiły się w lutym br. Informacje jak dotąd nieoficjalne, potwierdzone zostały na konferencji prasowej poświęconej prezentacji wyników Grupy Cyfrowy Polsat. Wtedy też podano, że Polsat News+ ruszy w marcu br. Jednak termin startu nie został dotrzymany i stacja oficjalnie rozpoczęła nadawanie 9 czerwca br.

Oferta programowa kanału Polsat Biznes skierowana była do wszystkich ludzi związanych ze środowiskiem biznesowym: top managementu, finansistów, maklerów giełdowych, inwestorów, przedsiębiorców, ekonomistów, osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz ludzi aspirujących do świata biznesu, chcących zainwestować lub dopiero rozpocząć przygodę z biznesem.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający