Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NEWS+ JUŻ NADAJE (foto) (wideo) (akt.)Drukuj

Polsat News+
Zgodnie z planem, o godzinie 10:00 z własnym programem ruszył Polsat News+. Pierwszą pozycją publicystyczno-informacyjnej stacji były "Informacje", prowadzone przez Mikołaja Jankowskiego. Wcześniej (od 05:58) Polsat News+ emitował równolegle z Polsat News poranne pasmo - "Nowy dzień".

Warto zaznaczyć, że Polsat News+ znaleźć można u tych wszystkich operatorów, którzy mieli w swoich ofertach Polsat Biznes. W Cyfrowym Polsacie kanał melduje się na pozycji 62.
Polsat News+


Start Polsat News+


Polsat News+ skierowany jest dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. Na antenie stacji znajdzie się pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej. Szefem kanału jest Henryk Sobierajski, szefem anteny Beata Grabarczyk. Z ofertą Polsat News+ zapoznać się można pod tym linkiem.

Aktualizacja: Wraz ze startem kanału, ruszył również profil Polsat News+ na Facebooku: facebook.com/telewizja.polsat.news.plus.

Foto/Wideo: @Viking
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający