Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NEWS+ PO PIERWSZYCH DNIACH EMISJI MA 6,3 TYS. WIDZÓW (wideo)Drukuj

Polsat News+
Znamy pierwsze wyniki oglądalności publicystyczno-informacyjnej stacji Polsat News+. Nowy kanał Polsatu, który ruszył w poniedziałek 9 czerwca, zastępując Polsat Biznes, w okresie od 9 do 12 czerwca, oglądało średnio 6,3 tys. widzów, udział stacji wyniósł 0,12 proc.

Najwięcej widzów w Polsat News+ dotąd śledziło "Wydarzenia" z 18:50, które 9 czerwca br. obejrzało 61 tys. widzów. Na drugim miejscu znalazł się "Gość Wydarzeń" (37 tys. widzów).


Start Polsat News+


Polsat News+ to kanał emitujący w ciągu dnia serwisy informacyjne z poszerzoną częścią biznesową i zagraniczną, a także rozmowy z gośćmi dotyczące różnych tematów. Wieczorne pasmo stacji, to programy autorskie. Z pełną ofertą Polsat News+ zapoznać się można pod tym linkiem.

Informuje: Wirtualnemedia.pl na podstawie danych Nielsen Audience Measurement
#1 | AR HD dnia 17.06.14 10:43
2x więcej niż Polsat Biznes, ale 2x mniej niż TVN 24 BiŚ. Uważam jednak, że na początek to dobry wynik.
#2 | Prokop dnia 24.06.14 11:33
Jak na początek dobry wynik Polsatu News+. Rozkręci się, ludzie wiedzą, że publicystyka na PN jest niezła, także kwestia czasu i PN+ zyska widzów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający