Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FILMOWE PROPOZYCJE TV4/TV6 NA DŁUGI WEEKENDDrukuj

Czwórka/Szóstka
Przed nami długi weekend (19 - 22 czerwca) związany z Bożym Ciałem. Stacje Czwórka i Szóstka jak zwykle nie zapomniały o swoich widzach. Zobaczymy miedzy innymi "Prezydencką córkę" oraz "Milion za noc".


Wybrany repertuar filmowy:
"Awaryjne lądowanie"
Dwuletnia Sammy zaczyna się dusić i trafi do szpitala w stanie Kolorado. Prześwietlenie wykazuje, że ma w przełyku niewielki przedmiot. Ponieważ nie udaje się go wyciągnąć, a zdrowiu dziecka grozi niebezpieczeństwo, lekarz podejmuje decyzję o natychmiastowej operacji. Dziewczynkę trzeba przetransportować do szpitala dziecięcego w Denver, gdzie znajduje się odpowiedni sprzęt specjalistyczny. Mimo fatalnej pogody i nadciągającej burzy śnieżnej załoga medycznego śmigłowca zgadza się na lot, wiedząc, że od tego zależy życie małej pacjentki. Na pokład maszyny razem z chorą, pilotem Rickiem Fowlerem (Garwin Sanford), pielęgniarką Teresą Bagshaw (Patricia Kalember) i sanitariuszem Bradem Brownem (David Charvet) wchodzi ojciec Sammy, Jack Bahr (Christopher Atkins). Niedługo po starcie dochodzi do awarii silnika. Pilot musi szybko sprowadzić samolot na ziemię. Przymusowe lądowanie odbywa się na zboczu ośnieżonej stromej góry porośniętej lasem. Rozbity śmigłowiec traci łączność z bazą. Rannej załodze i pasażerom grozi śmierć z wyczerpania i zimna. Służby ratownicze ruszają im na ratunek. Film został oparty na faktach.

Emisja w Czwórce:
Czwartek (19 czerwca) - godz. 12:20
Piątek (20 czerwca) - godz. 15:35

"Wojownicze żółwie ninja 2: Tajemnica szlamu"
Wojownicze żółwie ninja znów wkraczają do akcji. Podczas gdy wykorzystują swoje niezwykłe możliwości i sprawność do zwalczania przestępczości i pomagania pokrzywdzonym, grupa przestępców pod wodzą niejakiego Shreddera (François Chau) sieje zamęt i zniszczenie. Shredder, któremu przeszkadza postępowanie żółwi, postanawia pokonać je i zniszczyć za pomocą własnej brygady mutantów o zbrodniczych skłonnościach. Chce powołać je do życia za pomocą substancji o nazwie Ooze, dzięki której doszło do mutacji żółwi ninja. Udaje mu się ją wykraść profesorowi Jordanowi Perry'emu (David Warner). Żółwie muszą mieć się na baczności. Jeśli eksperyment Shreddera się powiedzie, światu grozi ogromne niebezpieczeństwo.

Emisja w Szóstce:
Czwartek (19 czerwca) - godz. 11:50

"Prezydencka córka"
Nastolatka Samantha Mackenzie (Katie Holmes) chciałaby już się usamodzielnić. Poważną przeszkodą jest fakt, ze jej ojciec (Michael Keaton) jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna jest nadopiekuńczy - nawet do kina Samantha musi iść w towarzystwie ochroniarzy. Nadzieja na zmianę sytuacji pojawia się, gdy dziewczyna wyjeżdża na studia. Jednak z dala od Białego Domu nadal pilnują ją goryle przysłani przez ojca. Na dodatek koledzy nie pozwalają jej zapomnieć, kim jest. Gdy pewnego razu udaje jej się wziąć udział w zwariowanej studenckiej zabawie, już następnego dnia jej zdjęcia obiegają cały świat. W końcu los uśmiecha się do Samanthy - poznaje przystojnego opiekuna z akademika, Jamesa (Marc Blucas), w którym zakochuje się bez pamięci. Okazuje się jednak, że nie jest on osobą, za którą się podaje.

Emisja w Czwórce:
Czwartek (19 czerwca - godzina 20:00
Sobota (21 czerwca) - godz. 16:50

"Pod ścianą"
Shane Slavin (Gary Daniels) przed laty startował w zawodach mieszanych sztuk walki. Zrezygnował z ryzykownego sportu na rzecz swojej żony i dziecka. Jego młodszy brat Scotty (Arkie Reece) wciąż bierze udział w brutalnych widowiskach, pracując dla gangstera Danny'ego G (Peter Weller). Podczas jednego z nich mężczyzna zostaje ciężko pobity i ledwie uchodzi z życiem. Jego przegrana kosztuje Danny'ego 60 tysięcy dolarów. Gangster postanawia odzyskać pieniądze, zmuszając Shane'a do odpracowania strat. Mężczyzna wbrew własnej woli wraca do świata krwawych walk, w których nie obowiązują żadne reguły.

Emisja w Czwórce:
Sobota (21 czerwca) - godzina 20:00

"Powrót Krokodyli"
Grupa przyjaciół ma nowe zmartwienie. Okazuje się bowiem, że w zakładzie, w którym pracują rodzice Olliego (Manuel Steitz) i Marii (Leonie Tepe), doszło do kilku trudnych do wyjaśnienia wypadków. W konsekwencji dyrekcja zapowiedziała zwolnienia. Możliwe nawet, że podejmie decyzję o zamknięciu fabryki. Ollie martwi się, że jego rodzina pozostanie bez pieniędzy i - co gorsza - bez dachu nad głową. Hannes (Nick Romeo Reimann), Kai (Fabian Halbig), Jorgo (Javidan Imani), Frank (David Hürten) i Peter (Robin Walter) uświadamiają sobie, że jeśli ich przyjaciele wyprowadzą się z miasta, Krokodyle nie przetrwają. Wspólnie postanawiają wyjaśnić zagadkę tajemniczych wypadków i zapobiec zamknięciu fabryki.

Emisja w Szóstce:
Niedziela (22 czerwca) - godz. 11:30

"Zabójcze polowanie"
Funkcjonariusz straży granicznej, Jim Rhodes (Steve Austin), stacjonuje w Teksasie. Jest rozwodnikiem, samotnie wychowującym dorastającą, zbuntowaną córkę, Kim (Marie Avgeropoulos). Kiedy jego zawodowy partner i przyjaciel, Lee (Eric Roberts), ginie podczas zbrojnej interwencji, Rhodes postanawia wyjechać. Wraz z córką przeprowadza się do niewielkiej miejscowości Lowery w stanie Montana, niedaleko amerykańsko-kanadyjskiej granicy. Tymczasem grupa przestępców okrada kasyno w stanie Nevada. Jeden z gangsterów, Lawson (Michael Hogan), kradnie łup i próbuje zabić resztę wspólników. Jego plan kończy się fiaskiem. Psychopatyczny Banks (Gil Bellows) wraz z trójką kompanów - Jensenem (Gary Daniels), Gearym (Michael Eklund) i Dominiką (Emilie Ullerup) - postanawiają dopaść Lawsona i odzyskać zrabowane miliony. Podejrzewają, że poszukiwany wspólnik ukrywa się w lasach, porastających górzyste obszary Montany. Przestępcy porywają Kim i próbują zmusić Rhodesa, aby pomógł im odnaleźć Lawsona. Były funkcjonariusz musi z nimi współpracować, aby ocalić życie córki.

Emisja w Czwórce:
Niedziela (22 czerwca) - godz. 20:00

"Milion za noc"
Pozbawiona skrupułów Vera (Neve Campbell) wykorzystuje swoją urodę, by uwodzić bogatych mężczyzn i wyłudzać od nich pieniądze. Szantażuje swoich kochanków nagraniami, na których uwiecznia ich łóżkowe ekscesy. W wyszukiwaniu kolejnych ofiar pomaga jej cyniczny chłopak Ford (Fred Weller). Perwersyjna zabawa daje im wiele satysfakcji. Wszystko idzie po ich myśli do czasu, gdy Ford poznaje bogatego hrabiego Tommasa Lupo (Dominic Chianese). Mężczyzna jest zauroczony Verą. Przebiegli kochankowie postanawiają to wykorzystać. Ford proponuje arystokracie 100 tysięcy dolarów za noc z Verą. Kiedy wszystko zostaje ustalone, okazuje się, że kobieta ma własny plan. Hrabia i Ford zostają wciągnięci w przebiegłą intrygę.

Emisja w Szóstce:
Niedziela (22 czerwca) - godz. 23:35
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający