Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLARSTWO: MATYSIAK NIE DAŁ SZANS RYWALOMDrukuj

CCC Polsat Polkowice
Bartłomiej Matysiak z grupy CCC Polsat Polkowice został kolarskim mistrzem Polski. W niedzielę wygrał wyścig ze startu wspólnego. Drugie miejsce zajął Paweł Franczak, a trzecie Michał Podlaski (obaj ActiveJet).


Obrońca tytułu Michał Kwiatkowski (Omega Pharma Quick Step) przyjechał na metę w grupie zasadniczej, z wielominutową stratą do zwycięzcy.

Przez osiem z dziesięciu rund sytuację na trasie kontrolowali Kwiatkowski i jego kolega z ekipy - Michał Gołaś. Dwa ostatnie okrążenia stały jednak pod znakiem nieustannych ataków. Próbowali ich: Przemysław Niemiec (Lampre Merida), Maciej Bodnar (Cannondale) i liczna grupa kolarzy CCC Polsat Polowice. To właśnie ich akcja zadecydowała ostatecznie o losach mistrzowskiego tytułu.

W czołowej, kilkunastoosobowej grupie znalazło się kilku zawodników w pomarańczowych koszulkach CCC Polsat, kolarze ActiveJet, a także Michał Gołaś. Na ostatniej rundzie czołówka stopniała, ale grupa CCC Polsat zrealizowała swój plan. Umiejętnie rozprowadzony przez kolegów Matysiak nie miał problemów z wygraniem finiszu i po raz pierwszy w karierze mógł sięgnąć po koszulkę mistrza kraju.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający