Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"NA KRAWĘDZI 2" OD DZIŚ WYŁĄCZNIE W IPLI (foto)Drukuj

Na krawędzi
Widzowie IPLI mogą już oglądać premierowy odcinek długo oczekiwanego serialu "Na krawędzi 2". Kolejne odcinki będą udostępniane co tydzień. Emisja nowego sezonu serialu na kanale głównym Telewizji Polsat zaplanowana jest na wrzesień.


Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą niebezpieczne przygody Marty Sajno, Tomasza Kamińskiego i Leny Korcz bezpłatnie, po zalogowaniu na platformę. Użytkownicy IPLI obejrzą 2 pierwsze odcinki serialu bezpłatnie, a do pozostałych będą mieli dostęp na 3 sposoby:
· wykupując dedykowany serialowi dostęp do całego sezonu za 9,90 zł,
· decydując się na pojedyncze odcinki w cenie 4,90 zł, które będą publikowane na platformie w sekcji SERIALE,
· w ramach pakietów IPLA FILMY I SERIALE i IPLA MAX, z których obecnie w ramach promocji można korzystać przez 14 dni za darmo.

Serial "Na krawędzi 2" będzie dostępny za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz aplikacji na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizory Smart TV (m.in. LG, Toshiba, Samsung, Panasonic, Sony i Philips) i dekodery Cyfrowego Polsatu.

Premierę drugiego sezonu serialu "Na krawędzi" w IPLI wspierać będzie kampania reklamowa w Telewizji Polsat oraz kanałach tematycznych Grupy Polsat. W ramach kampanii przewidziano także intensywne działania w Internecie, w serwisach filmowych oraz w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu, Plusa i IPLI.

"Na krawędzi 2" to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, ego wielkości wieżowca z jednej strony, z drugiej lojalność najwyższej próby w imię przyjaźni.


Anna Sajno (Maria Niklińska)


Akcja kolejnej transzy serialu wiąże się z poszukiwaniami kilkumiesięcznego dziecka porwanego przez ludzi handlujących żywym towarem. W każdym odcinku serialu demaskowany jest uwikłany w sprawę przestępca, co przybliża nas do poznania tajemnicy - kto stoi za nie przebierającą w środkach, bezwzględną grupą przestępczą.
Od tragicznych wydarzeń z pierwszego sezonu minęły dwa lata. Marta Sajno nadal prowadzi fundację oraz ośrodek "La Liberta". Wspiera kobiety, które próbują podnieść się po nokaucie jakie zafundowało im życie. W dalszym ciągu lubi wymierzać sprawiedliwość i prowadzić śledztwo na własną rękę.

Tomek Kamiński zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa policyjnego informatora. Koledzy nie wierzą w jego winę. On sam od pierwszej chwili twierdzi, że został wrobiony. Prowadził niewygodne śledztwo i... ktoś ważny uznał, że jego działania mogą doprowadzić do namierzenia międzynarodowej grupy przestępczej.

Aresztowanie Tomka niesie za sobą konieczność przyjęcia na stanowisko szefa wydziału kogoś nowego, kto doprowadzi śledztwo do szczęśliwego i szybkiego końca. Szefem tym zostaje inspektor Lena Korcz: młoda, seksowna, ambitna, dobrze wykształcona. Robi błyskawiczną karierę w policji. Andrzejowi, Tomkowi i Tamarze z trudem przychodzi zaakceptowanie jej na pokładzie…

W nową bohaterkę - Lenę Korczwcieli się Kamilla Baar. Nie zabraknie też kluczowych postaci z pierwszego sezonu serialu. Zobaczymy znaną nam już plejadę gwiazd: Marka Bukowskiego, Maję Hirsch, Przemysława Sadowskiego, Urszulę Grabowską, Marię Niklińską, Agnieszkę Warchulską, Jakuba Wieczorka, Łukasza Simlata, Mateusza Damięckiego i Jacka Kopczyńskiego. W nowym sezonie dołączą do nich: Zdzisław Wardejn, Tomasz Dedek, Jacek Rozenek, Ilona Ostrowska, Grzegorz Małecki, Katarzyna Herman, Andrzej Andrzejewski i inni.

Reżyser serialu, Maciej Dutkiewicz, jest jednocześnie współautorem scenariusza, który napisał w duecie z Arkadiuszem Borowikiem.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający