Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"ZOSTAĆ MISS" OD PONIEDZIAŁKU W POLSAT ROMANS (foto)Drukuj

Polsat Romans
Polsat Romans w najbliższy poniedziałek, 14 lipca, rozpocznie emisję polskiego serialu obyczajowego "Zostać miss". Produkcja doczekała się dwóch sezonów (każdy z nich liczy 13 odcinków) na głównej antenie Polsatu i emitowana była w latach 2001-2003.


"Zostać miss" przedstawia kulisy przygotowań i wyborów konkursu piękności "Miss Venus". Konkurs organizuje popularny miesięcznik dla mężczyzn o kontrowersyjnym tytule "EGOISTA", którego właścicielem jest potentat finansowy Alfred Kleber (Jan Nowicki). Do konkursu w drodze eliminacji dostało się dwanaście pięknych dziewczyn, z których każda była ozdobą rozkładówki jednego z numerów. Finałową galę poprzedza trzytygodniowe zgrupowanie w malowniczo położonym hoteliku na Mazurach, które właśnie stanowi tło wydarzeń opowiedzianych w tym serialu. A bywa dramatycznie, bo główne bohaterki, to dziewczyny o różnych charakterach, motywacjach życiowych. Stawka jest wysoka – zdobywczyni tytułu "Miss Venus" odbierze kluczyki do luksusowego samochodu oraz szereg nagród od sponsorów. Serial ten opowiada o bezpardonowej rywalizacji dwunastu piękności, o konfliktach, które między nimi nieuchronnie wybuchają, ale również o sympatiach i przyjaźniach. Wartka akcja, nieoczekiwane zwroty akcji, humor i przede wszystkim piękne dziewczyny.
W serialu wystąpili m.in. Jan Nowicki, Dominika Figurska, Agnieszka Włodarczyk, Dorota Kamińska, Jerzy Bończak, Anita Werner (obecnie dziennikarka TVN i TVN24), Małgorzata Socha, Przemysław Sadowski, Michał Milowicz, Piotr Polk."Zostać miss" w Polsat Romans: poniedziałek - piątek (od 14 lipca) o godzinie 15:00, powtórka o 03:00 w nocy.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający